Aile Arasında filmini kaç kişi izledi?

Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı Aile Arasında filminin 20 haftalık gişe hasılatı belli oldu.

Filmin eleştirisi için tıklayın

Buna göre, yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın yaptığı film gösterimde olduğu 20 haftalık süre içerisinde 5 milyon 273 bin 529 kişi tarafından izlenerek 64 milyon 435 bin 109 lira hasılat yaptı. Film, bu rakamla 4 ay vizyonda kaldıktan sonra izleyiciye veda etti. Bir süre sonra ise seyirciden gelep talep üzerine yeniden gösterime girdi.

Film, 2017 yılında Recep İvedik 5 ve Ayla filmlerinin ardından en çok izlenen üçüncü yapım oldu. Senaryosunu Birsel’in 4 ayda yazdığı filmin yönetmenliğini son olarak Annemin Yarası filmi için kamera arkasına geçen Ozan Açıktan üstleniyor.

Aile Arasında

Filmde, iki baş karakterden Fikret’i Engin Günaydın, Solmaz’ı ise Demet Evgar canlandırıyor.İkiliye, Fatih Artman, Erdal Özyağcılar, Gülse Birsel, Devrim Yakut, Derya Karadaş, Ayta Sözeri, Şevket Çoruh,  Devin Özgür Çınar, Deniz Şen Hamzaoğlu, Su Kutlu, Arif Erkin Güzelbeyoğlu ve Rıza Akın eşlik ediyor.

Aile Arasında

Film, bir yanlış anlama sonucu bir araya gelen pavyon şarkıcısı Solmaz ile avize mağazası sahibi Fikret’in hiç beklenmeyen çılgın tesadüflere dönüşen macerasını konu alıyor.

Aile Arasında

2 Yorumlar: "Aile Arasında filmini kaç kişi izledi?"

 • comment-avatar
  lalalalaçaçalaçaçla 17 Nisan 2018 (19:38)

  Aile Arasında fazla talep olması üzerine yeniden vizyona girdi, bunu da ekleyin lütfen

  • comment-avatar
   sinekaf 17 Nisan 2018 (19:57)

   Bu yazıyı o tarihten sonra güncellememiştik. Teşekkürler uyarınız için

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

""