Aile Arasında rekoru

Gülse Birsel’in senaryosunu kaleme aldığı komedi filmi Aile Arasında, 2017 yılını rekorla bitirmeye hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın yaptığı film, gösterimde olduğu her hafta sonunun en çok izlenen filmi olurken, sonradan vizyona giren tüm yapımları geride bıraktı.

Filmin eleştirisi için tıklayın

Aile Arasında filminin bu hızından Star Wars da etkilenerek gösterime girdiği ilk hafta sonunda, eğlenceli güldürünün gerisinde kaldı.

Aile Arasında, gösterimde olduğu 3 hafta 10 günlük süre içerisinde 3 milyon 173 bin 706 kişi tarafından izlendi.

Aile Arasında

Bu süre içerisinde 41 milyon 4 bin 500 lira gişe hasılatı elde ederken bu rakamla geride bıraktığımız hafta sonunun en çok izlenen filmi oldu.

2017 yılında en çok izlenen yapım olan Recep İvedik 5 ve ikinciliği elde eden Türkiye’nin Oscar aday adayı Ayla filmlerinin ardından Aile Arasında üçüncü sıraya yerleşti.

Aile Arasında Engin Günaydın

Filmde iki baş karakterden Fikret’i Engin Günaydın, Solmaz’ı ise Demet Evgar canlandırıyor. İkiliye, Fatih Artman, Erdal Özyağcılar, Gülse Birsel, Devrim Yakut, Derya Karadaş, Ayta Sözeri, Şevket Çoruh,  Devin Özgür Çınar, Deniz Şen Hamzaoğlu, Su Kutlu, Arif Erkin Güzelbeyoğlu ve Rıza Akın eşlik ediyor.

Aile Arasında Film, bir yanlış anlama sonucu bir araya gelen pavyon şarkıcısı Solmaz ile avize mağazası sahibi Fikret’in hiç beklenmeyen çılgın tesadüflere dönüşen macerasını konu alıyor.

Yorum Yapılmamış: "Aile Arasında rekoru"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""