Ailecek Şaşkınız’ı kaç kişi izledi?

Başrolünü Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in üstlendiği Ailecek Şaşkınız filminin 9 haftalık gişe rakamı belli oldu.

Buna göre, filmi 9 hafta 3 günde 3 milyon 878 bin 446 kişi bin izlerken, 43 milyon 712 bin 513 lira gişe hasılatı elde edildi.

Yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği filmde Kural-Cemcir ikilisine Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Çağlar Ertuğrul, Mustafa Alabora, Bihter Dinçel, Ayda Aksel ve Serhat Özcan eşlik ediyor.

Ailecek Şaşkınız

Senaryosunu Selçuk Aydemir’in kaleme aldığı filmde olaylar şöyle gelişiyor:

Ferhat (Ahmet Kural) ve Gökhan (Murat Cemcir), çocukluktan beri hiç ayrılmamış iki arkadaştır. Ferhat küçüklüğünden beri babasının şirketinin başına geçip şirketi en güçlü şirket yapma niyetindedir. Ferhat’ın babası Zeki Bey’in (Mustafa Alabora), emekli olup şirketten ayrılması sonucu, Ferhat aile şirketleri olan inşaat firmasının başına geçer. Ferhat içinde bulunduğu zenginliğe rağmen, muhasebe müdürü olan Gökhan ile birlikte çalışanlarına adeta zulmetmektedir.

Sabaha kadar çalıştıkları bir gecede, bu ayrılmaz ikili kendini bir hırsızlık olayının içinde bulur. Olayı çözmek için gelen, polis amiri Elif (Saadet Işıl Aksoy) adeta Ferhat’ın aklını başından alır. Ancak Ferhat ve Gökhan’ı büyük sürprizler beklemektedir.

Ailecek Şaşkınız

Yorum Yapılmamış: "Ailecek Şaşkınız'ı kaç kişi izledi?"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""