Aquaman: Merakla beklenen ilk fragman yayında

Başrolünü Game of Thrones dizisindeki Khal Drogo rolüyle tanıdığımız Jason Momoa’nın üstlendiği Aquaman filminden merakla beklenen ilk fragman yayınlandı.

Aquaman Jason Momoa

Yönetmenliğini James Wan’ın yaptığı filmde, daha önce Justice League ve Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmlerinde izlediğimiz Aquaman ilk kez solo olarak izleyici karşısına çıkacak.

Filmde, Jason Momo’nın yanı sıra Nicole Kidman, Temuera Morrison, Patrick Wilson ve Amber Heard rol alıyor.

Aquaman

Filmde Momoa, yarı insan yarı Atlantisli Arthur Curry’yi (Aquaman) canlandırıyor. Curry, egzotik su altı krallığının mirasçısı olduğunu öğrenince halkını yönetmek için harekete geçiyor. Bu savaşımı da okyanusun dibi kadar su üstünde de vermek zorunda kalıyor.

Aquaman Nicole Kidman

Fragmanda Curry’nin annesini canlandıran Kraliçe Atlanna, babası deniz feneri bekçisi (Temura Morrison) ile tanışıyor ve Aquaman bu aşkın sonucunda dünyaya geliyor.

Fragmanda ayrıca Aquaman’in bir Rus denizaltısının korsanlar tarafından ele geçirilmesine engel olduğu, yine Aquaman’in güç delisi üvey kardeşi Kral Orm (Patrick Wilson) ile yüz yüze geldiği ve Aquaman ile Mera’nın (Amber Heard) su altı dünyasıı yönetmek üzere su üstünde üç başlı mızrak Neptün’ü aradığı sahneler dikkat çekiyor.

Aquaman

Film, 27 Aralık 2018 tarihinde gösterime girecek. İşte Aquaman’in hayranlarınca merakla beklenen ilk fragmanı:

Yorum Yapılmamış: "Aquaman: Merakla beklenen ilk fragman yayında"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""