Aquaman’den ilk fotoğraf

DC evreninin su altındaki süper kahramanı Aquaman’in ilk solo filmiyle ilgili her geçen gün yeni gelişmeler ortaya çıkıyor.

Entertainment Weekly, 21 Aralık 2018 tarihinde gösterime girecek olan filmle ilgili yönetmen James Wan ve Aquaman’i canlandıran Jason Momoa ile röportaj yaptı ve filmden ilk resmi kareyi yayınladı.

Aquaman Jason Momoa

Fotoğrafta görüldüğü üzere Aquaman ya da gerçek ismiyle Arthur Curry, çok daha öfkeli, korku saçan ve daha fazla dövmeli bir görüntüde izleyici karşısına çıkacak.

Aquaman

Justice League filminde de izlediğimiz Aquaman, oradakinden daha farklı bir imaj çiziyor. Yönetmen Wan da bunu doğrulayarak, ”Evet bazı değişiklikler var. Gerçekten de çok daha farklı görünecek, daha farklı hissettirecek. Hem dış görüntü, hem de hikaye olarak bu böyle” dedi.

/Justice League filmindeki zırhıyla Aquaman

Aquaman

Bu değişiklikleri kendisinin özellikle yaptığını anlatan Wan, ”Bu biraz daha geleneksel bir aksiyon ve macera filmi olacak” sözleriyle merak edilen Aquaman’a ilişkin ipucu verdi.

Jason Momoa ise bu filmin Justice League’den farklı olarak Arthur Curry’nin hayatına yoğunlaşacağını belirtti. Yarı insan, yarı Atlantisli olarak Arthur’un zor bir çocukluk geçirdiğini anlatan yakışıklı aktör, ”Justice League ise neredeyse Arthur’un yaşamından sadece bir hafta sonu gibiydi. Aquaman filminde ailesini de göreceğiz ve başlarına neler geldiğini öğreneceğiz” dedi.

The Justice League Wonder Woman Aquaman

Arthur’un büyüdükçe güçlerini fark ettiğini ve bu durumu kolay kabullenemediğini de ifade eden Jason Momoa, kral olma isteğindeki genç adamın güçlerini nasıl kullanacağını da bilmediğini, ancak zamanla kendisiyle tanışacağını söyledi.

Aquaman

Yorum Yapılmamış: "Aquaman'den ilk fotoğraf"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""