Arif v 216 rekoru

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif v 216 filminin 24 günlük gişe hasılatı belli oldu.

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği Arif v 216 filmini 3 hafta 3 gün içerisinde 4 milyon 339 bin 359 kişi izlerken 55 milyon 654 bin 765 lira gişe hasılatı elde edildi.

G.O.R.A ve A.R.O.G isimli filmlerin devamı niteliğindeki yapımda Cem Yılmaz’ın rol arkadaşları Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Seda Bakan, Çağlar Çorumlu, Özge Özberk, Farah Zeynep Abdullah, Ahu Yağtu, Mert Fırat ve Özgür Emre Yıldırım.

Arif v 216

Filmin konusu şöyle:

G.O.R.A gezegeninde yaşadığı macera ile binlerce ışık yılı ileride birçok dost edinen Arif (Cem Yılmaz), Dünya’ya döndükten sonra yaşamını sessiz sedasız sürdürmektedir. Bir gün beklenmeyen misafiri Robot 216 (Ozan Güven), Arif’e yeni bir maceranın kapısını aralar.
Çok uzaklardan gelen 216, gerçek bir insan gibi yaşamak, gerçek bir insan gibi aşık olmak, gerçek bir insan gibi gülmek ve ağlamak istemektedir. Arif için bütün bunlar kolaydır ama 216 yapay zekalı eski model bir robottan fazlası değildir. Arif onun isteklerini yerine getirmek ile gezegenine geri götürmek arasında kalır.
Arif v 216

Yorum Yapılmamış: "Arif v 216 rekoru"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""