Avengers hayranları internetten uzak dursun

İzleyiciyle 27 Nisan Cuma günü buluşacak olan Marvel yapımı Avengers: Sonsuzluk Çağı/Avengers: Infinity War filminin yaratıcılarından hayranlara ilginç bir uyarı geldi.

Filmin yönetmenliğini üstlenen Anthony ve Joe Russo kardeşler, #ThanosDemandsYourSilence (Thanos Sessizlik İstiyor) etiketiyle Twitter’da bir paylaşım yaparak filmin hayranlarına izlemeden önce internetten ve sosyal medyadan uzak kalmalarını tavsiye etti.

Paylaşımda, ”Eğer gerçekten filmi izleyene değin spoilerdan kaçınmak istiyorsanız sizlere sosyal medyadan, hatta internetin genelinden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz” denildi.

Avengers Infinity War

Spoilerdan çok korkan Avengers ekibinin bir başka kaygısı da 2019 yılında gösterime girecek olan serinin 4. filmiyle ilgili. Filmle ilgili ser verip sır vermeyen yaratıcı ekip yeni yapımın adını da duyurmuyor ve gerekçesini de, ”Çünkü filmin ismi zaten başlı başına bir spoiler” diye açıklıyor.

Avengers

Avengers 4: Sonsuzluk Savaşı filminde The Avengers’ın süper kahramanları, bu kez çok güçlü bir düşman olan Thanos’u alt etmek ve evreni kurtarmak için her şeyi feda etmek noktasına gelecek.

Avengers 4

Filmde Robert Downey Jr. (Iron Man) Chris Evans (Captain America), Mark Ruffalo (Hulk), Scarlett Johansson (Black Widow), Chris Hemsworth (Thor), Benedict Cumberbatch (Doctor Strange), Tom Hiddleston (Loki), Anthony Mackie (Falcon), Paul Bettany (Vision) ve Elizabeth Olson (Scarlet Witch) başlıca rollerde.

Avengers Infinity War

Star Wars yönetmeni Rian Johnson da Son Jedi filminden önce benzer bir paylaşım yaparak hayranlara aynı çağrıyı yapmış, hatta fragmanı bile izlememelerini önermişti. Ancak sonra bir düzeltme yapmış ”Eğer hiçbir şey bilmek istemiyorsanız, yani yüzde 100 habersiz olmak istiyorsanız fragmanı seyretmeyin” demişti.

Star Wars The Last Jedi Son Jedi

Yorum Yapılmamış: "Avengers hayranları internetten uzak dursun"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""