Big Little Lies hayranlarına iyi haber

Başrolünü Nicole Kidman ile Reese Witherspoon’un üstlendiği, HBO kanalının Emmy ödüllü draması Big Little Lies hayranları için iyi haber geldi.

Limitli seri olarak planlanan, ancak gördüğü büyük ilgi üzerine 2. sezonunun da çekileceği spekülasyonları yapılan diziyle ilgili HBO kesin kararını verdi.

Dizinin 2. sezonu için onayın verildiği konusunda resmi duyuru yapıldı. Toplam 7 bölümden oluşacak olan 2. sezonun tamamında yönetmen koltuğunda Andrea Arnold oturacak.

Big Little Lies

Dizinin 2. sezonu için aynı zamanda yapım ortağı olan Reese Witherspoon ve Nicole Kidman ile anlaşmaya varıldı. Liane Moriarty’nin kitabından ekrana uyarlanan dizinin 7 bölümünün senaryosunu ise yine ilk sezondaki gibi David E. Kelley kaleme alacak.

2. sezonun kısmen Moriarty’nin kitabına dayandırılacağı ifade edilirken, HBO’nun açıklamasında sezon teması ise ”Yalanların kötülüğü, arkadaşlıkların dayanıklılığı, evliliklerin kırılganlığı ve elbette anne babalığın tehlikeli gaddarlığı” diye özetlendi.

Big Little Lies

HBO Programlama Başkanı Casey Bloys, “Big Little Lies’ın dönüşünü duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyım. David Kelley çok güzel bölümler yazdı, Reese ve Nicole de yine bizlerle beraber” dedi.

Reese Witherspoon ise çok yetenekli sanatçılardan oluşan bir takımla çalışacaklarını dile getirerek, 2. sezonun Monterey’deki ailelerin hikayelerinin daha derinlemesine işleneceği bir sezon olacağını söyledi.

Big Little Lies

Big Little Lies 16 dalda Emmy ödülüne aday gösterilmiş ve aralarında başrol oyuncuları Nicole Kidman, Laura Dern ve Alexander Skarsgard’ın kazandıkları da dahil olmak üzere 8 dalda ödülü evine götürmüştü.

Dizideki diğer oyuncuların durumlarıyla ilgili bir açıklama yapılmazken, seyredenlerin bildiği gibi kimi oyuncuları 2. sezonda izlememiz mümkün olmayacak.

Big Little Lies

Yorum Yapılmamış: "Big Little Lies hayranlarına iyi haber"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""