Black Mirror: 4. sezon fragmanları yayınlandı

Ekranların sevilen ”kara dizisi” Black Mirror, 4. sezonda ekrana gelecek tüm bölümlerinin fragmanları yayınlandı.

Netflix imzalı dizinin 29 Aralık’ta ekrana gelecek olan yeni sezonu, birbirinden ünlü oyuncuların rol aldığı ve tanınmış yönetmenlerin kamera arkasına geçtiği bir sezon olacak.

Black Mirror

-Jodie Foster kamera arkasında-

Black Mirror cephesinden bu sezon en heyecan verici haber, Jodie Foster’ın da yönettiği bir bölümün yer alması oldu. Foster’ın yönettiği Arkangel’ın fragmanı, sadece Youtube’da 3 milyona yakın kişi tarafından izlendi.

Foster’ın yönettiği Arkangel isimli bölümün fragmanında küçük bir kız ilginç bir şekilde ortadan kayboluyor. Sonrasında bulunan çocuk, oldukça tuhaf davranışlar sergilediğinden alışılmadık bir tedaviye maruz kalıyor.

Black Mirror Arkangel

Dizinin ”Timsah/Crocodile” isimli bölümünde Outlander dizisinde Prens Charles Edward Stuart rolünde izlediğimiz Andrew Gower, Oscar ödüllü Birdman’de rol alan Andrea Riseborough ile Kiran Sonia Sawar rol alacak.

Game of Thrones ve The Sopranos dizilerinde kamera arkasına geçen Tim Van Patten’ın yöneteceği ”Hang the DJ/DJ’i asın” isimli bölümde, Vikings dizisinin Athelstan’ı ve Versailles’ın Kral 14. Louis’si George Blagden’ı izleyeceğiz.

George Blagden Athelstan Vikings

Peaky Blinders dizisinde John Shelby’yi canlandıran Joe Cole ile Broadchurch’te seyrettiğimiz Georgina Campbell bu bölümün diğer oyuncuları…

“USS Callister” isimli bölümü Sherlock dizisinin rejisörlüğünü Sherlock dizisinin yönetmeni Toby Haynes  üstlenecek. Bu bölümde, Fargo dizisinin 2. sezonunda başrolü üstlenen Jesse Plemons, yine aynı diziden rol arkadaşı Cristin Milioti, Westworld’ün William karakteri Jimmi Simpson ile Michaela Coel rol alacak.

Bu ilginç bölüm bir uzay gemisinde geçecek.

“Metalhead/Metal Müzik Hayranı” isimli bölümün oyuncuları Her Şeyin Teorisi filmiyle tanınan Maxine Peake, Jake Davies ile Clint Dyer …

“Kara Müze/Black Museum” adlı bölümde ise The Night Manager dizisinde rol alan Douglas Hodge, The Defenders dizisinde izlediğimiz Babs Olusanmokun ve Letitia Wright izleyici karşısına çıkacak.

Black Mirror, teknolojinin kirli yüzünden 21. yüzyıl toplumunun alışkanlıklarına, giderek hayatımızı işgal eden sosyal medyadan siyasetin çirkin yüzüne, cinsiyet ayrımcılığına, savaşın acılarına kadar pek çok konuda eleştirel bir bakış açısıyla ekrana geliyor.

Black Mirror

Her bölümünde farklı bir konuyu işleyen Black Mirror dizisinin fanatikleri, yeni sezonda hangi konuların masaya yatırılacağını görmek için merakla bekliyor.

Black Mirror

Yorum Yapılmamış: "Black Mirror: 4. sezon fragmanları yayınlandı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""