Black Mirror 4. sezon gümbür gümbür geliyor

Ekranların sevilen ”kara dizisi” Black Mirror, 4. sezonda fırtına gibi esmeye hazırlanıyor.

Dizinin yeni sezonu, birbirinden ünlü oyuncuların rol aldığı ve tanınmış yönetmenlerin kamera arkasına geçtiği bir sezon olacak.

Netflix imzalı dizinin 4. sezon kadrosu açıklanırken, Oscarlı oyuncu Jodie Foster’in yönettiği Arkangel adlı bölümün fragmanı da yayınlandı.

Fragman 2 gün içinde sadece Youtube’da 2 milyona yakın izleyici tarafından izlenerek rekor kırdı. Foster’ın yönettiği Arkangel isimli bölümün fragmanında küçük bir kız ilginç bir şekilde ortadan kayboluyor.

Sonrasında bulunan çocuk, oldukça tuhaf davranışlar sergilediğinden alışılmadık bir tedaviye maruz kalıyor.

Black Mirror Arkangel

Dizinin ”Timsah/Crocodile” isimli bölümünde Outlander dizisinde Prens Charles Edward Stuart rolünde izlediğimiz Andrew Gower, Oscar ödüllü Birdman’de rol alan Andrea Riseborough ile Kiran Sonia Sawar rol alacak.

Black Mirror Hang the DJ

Game of Thrones ve The Sopranos dizilerinde kamera arkasına geçen Tim Van Patten’ın yöneteceği ”Hang the DJ/DJ’i asın” isimli bölümde, Vikings dizisinin Athelstan’ı ve Versailles’ın Kral 14. Louis’si George Blagden’ı izleyeceğiz.

Peaky Blinders dizisinde John Shelby’yi canlandıran Joe Cole ile Broadchurch’te seyrettiğimiz Georgina Campbell bu bölümün diğer oyuncuları…

George Blagden Athelstan Vikings

“USS Callister” isimli bölümü Sherlock dizisinin rejisörlüğünü Sherlock dizisinin yönetmeni Toby Haynes  üstlenecek. Bu bölümde, Fargo dizisinin 2. sezonunda başrolü üstlenen Jesse Plemons, yine aynı diziden rol arkadaşı Cristin Milioti, Westworld’ün William karakteri Jimmi Simpson ile Michaela Coel rol alacak.

Bu ilginç bölüm bir uzay gemisinde geçecek.

Westworld William Jimmi Simpson

“Metalhead/Metal Müzik Hayranı” isimli bölümün oyuncuları Her Şeyin Teorisi filmiyle tanınan Maxine Peake, Jake Davies ile Clint Dyer …

“Kara Müze/Black Museum” adlı bölümde ise The Night Manager dizisinde rol alan Douglas Hodge, The Defenders dizisinde izlediğimiz Babs Olusanmokun ve Letitia Wright izleyici karşısına çıkacak.

Black Mirror

Black Mirror, teknolojinin kirli yüzünden 21. yüzyıl toplumunun alışkanlıklarına, giderek hayatımızı işgal eden sosyal medyadan siyasetin çirkin yüzüne, cinsiyet ayrımcılığına, savaşın acılarına kadar pek çok konuda eleştirel bir bakış açısıyla ekrana geliyor.

Black Mirror

Her bölümünde farklı bir konuyu işleyen Black Mirror dizisinin fanatikleri, yeni sezonda hangi konuların masaya yatırılacağını görmek için merakla bekliyor.

Emmy ödüllü dizinin 4. sezonunun 2017 sonlarında ekrana gelmesi beklenirken ertelendi. Yeni sezon, 2018 yılında izleyiciyle buluşacak.

Black Mirror

Yorum Yapılmamış: "Black Mirror 4. sezon gümbür gümbür geliyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""