Bohemian Rhapsody’den yeni fragman

Rock efsanesi Freddie Mercury’nin yaşamını ve Queen’in 1985’teki Live Aid konserine kadar geçen dönemini  konu alan Bohemian Rhapsody filminden yeni fragman yayınlandı.

Freddie Mercury Rami Malek

Mr. Robot dizisinin baş karakteri Elliot Alderson’ı canlandıran Rami Malek’in, rock efsanesi Freddie Mercury rolünde seyirci karşısına çıkacağı film, 2 Kasım 2018 tarihinde gösterime girecek.

Filmde Aidan Gillen Queen’in 1975-78 yılları arasındaki menajeri John Reid, Tom Hollander ise Reid’den sonra  menajerliği üstlenen ve Mercury’nin ölümüne kadar onlarla uzun yol arkadaşlığı yapan Jim Beach rollerini üstlenecek.

Bohemian Rhapsody

Yeni ve özellikle Queen hayranları için sahne performansı sahneleriyle heyecan uyandırıcı olan klip, filme adını veren Bohemian Rhapsody parçasıyla açılıyor.

Fragman boyunca grubun efsaneleşmiş Another One Bites the Dust, We’re the Champions ve We Will Rock You şarkılarına yer veriliyor. Grubun 1985 yılındaki Live Aid konserindeki üstün performansı ise klibin en vurucu sahnesini oluşturuyor.

Bohemian Rhapsody Rami Malek

Fragmanda Freddy Mercury rolündeki Rami Malek’i, kendisini grubun solistinin ayrılmasından sonra yeni solist olarak topluluğa katılırken görüyoruz.

Mercury, karizmatik havası ve egzantrik kişiliğiyle derhal topluluğun havasını değiştirirken bir sahnede grup üyeleriyle aralarındaki gerginliğe de tanık oluyoruz. Yine Mercury’nin erkek sevgilisinin elini tuttuğu sahne de fragmanda yer alıyor.

Bohemian Rhapsody Rami Malek

Queen gitaristi Brian May’i Gwilym Lee, baterist Roger Taylor’ı Ben Hardy ve bassist John Deacon’ı Joe Mazello canlandırırken, Mercury’nin ”Hayatımdaki en önemli insan” dediği yaşam arkadaşı Mary Austin’i rolünde ise Lucy Boynton izleyici karşısına çıkacak.

Filmin yönetmenliğini Bryan Singer üstleniyor.

Bohemian Rhapsody Rami Malek

Senaryosunu Her Şeyin Teorisi/The Theory of Everything filmiyle Oscar’a aday gösterilen Anthony McCarten’ın kaleme aldığı filmde Game of Thrones dizisinde Littlefinger rolüyle tanınan Aiden Gillen, Tom Hollander, ve Mike Myers de rol alıyor.

İşte Bohemian Rhapsody filminden heyecan uyandıran yeni fragman:

Yorum Yapılmamış: "Bohemian Rhapsody'den yeni fragman"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""