Breaking Bad film oluyor

Ekrana 6 sene önce veda eden ünlü dizi Breaking Bad, sinema filmi olarak geri dönüyor.

Serinin yaratıcısı olan Vince Gilligan tarafından çalışmalarına başlanan film, sevilen serinin sona ermesinin ardından yaşanan gelişmeleri konu alacak.

Süresi yaklaşık olarak 2 saat olarak planlanan filmin sinemalarda mı yoksa televizyon veya internet yayın ağları için mi çekildiği henüz açıklık kazanmazken, çekimlere bu ayın ortalarında başlandığı, Şubat 2019’da da bitirilmesinin planlandığı belirtildi.

Breaking Bad

Filmde Breaking Bad veya spin-off’u olan Better Call Saul kadrosundan oyuncuların rol alıp almayacağı da belirsiz. Bununla birlikte dizinin baş karakteri Walter White’ı canlandıran Bryan Cranston, böyle bir film çalışmasından haberi olduğunu doğruladı.

Ekranda kaldığı süre içinde 16 Emmy ve 2 Altın Küre ödüllü diziyle 5 sezon boyunca seyirci karşısına çıkan Cranston, kendisinin de rol almayı umut ettiğini söyledi.

Breaking Bad

Her ne kadar filmde rol almayı istese de 62 yaşındaki ünlü oyuncu, The Dan Patrick Show adlı programda, ”Evet Breaking Bad filmi yapılıyor. Ama açıkçası senaryoyu okumadım. Onun için ne anlattığı konusunda bir şey diyemem” sözleriyle hayranlara uzun süredir söylentileri ortada dolaşan filmin gerçekten çekildiğinin haberini verdi.

Senaryonun eline de geçmediğini anlatan Cranston, ”Onun için Walter White var mı yok mu onu da bilmiyorum. Ama bana teklif gelirse kesinlikle isterim. Düşünsenize Vince Gilligan, adam bir dahi” diyerek yapımcıya olan hayranlığını dile getirdi.

Breaking Bad

The Hollywood Reporter ise filmin isminin Greenbrier olduğunu ve kaçırılan bir adamın özgürlüğüne kavuşmak için çabasını anlattığını okurlarına duyurdu.

Breaking Bad, 50 yaşında, lisede kimya öğretmeni olan ve ailesinin gereksinimlerini karşılayabilmek için araba yıkamacısında ek iş yapan Walter White’ın ileri derecede akciğer kanseri yüzünden az bir ömrünün kaldığını öğrenince uyuşturucu üretip ticaretini yapmaya başlamasını konu alıyordu. 
Mike Better Call Saul

Yorum Yapılmamış: "Breaking Bad film oluyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""