Cingöz Recai’yi kaç kişi izledi?

Başrolünü Kenan İmirzalıoğlu ile Meryem Uzerli’nin üstlendiği Cingöz Recai’nin ilk 3 günlük gişe hasılatı belli oldu.

Box Office Türkiye verilerine göre, Türk edebiyatının usta kalemi Peyami Safa’nın Server Bedi takma ismiyle kaleme aldığı ünlü polisiye karakterin 48 yıl aradan sonra yeniden beyazperdeye getirildiği filmi ilk hafta sonunda 258 bin 655 kişi izledi.

Cingöz Recai, 3 günde toplam 3 milyon 355 bin 460 lira gişe hasılatı yaparak geride bıraktığımız hafta sonunun en çok izlenen filmi oldu.

Onur Ünlü’nün yönettiği filmde ayrıca Haluk Bilginer, Fatih Artman, Boran Kuzum, Ushan Çakır, Serkan Keskin, Hakan Boyav, Selim Bayraktar, Algı Eke ve Musa Uzunlar’ı izliyoruz.

Cingöz Recai

Yüksek gişe hasılatına rağmen oldukça kötü eleştirilen alan filmin konusu şöyle:

”Yıllar önce başarılı planıyla izini kaybettiren usta hırsız Cingöz Recai (Kenan İmirzalıoğlu) ve ekibi yeni bir soygun için geri döner. Binbir kılığa giren Recai, bu kez genç ve varlıklı işadamın (Fatih Artman) elindeki Osman Hamdi Bey tablosunun peşindedir.

Bu soygunu planlarken yolu, işadamının sevgilisi Göze (Meryem Uzerli) ile kesişen Cingöz, hayatının en büyük dramını yaratan Hayalet ve ekibini ele geçirmek için yeni bir plan hazırlar. Bu sırada senelerdir onu yakalamayı dört gözle bekleyen Başkomiser Mehmet Rıza (Haluk Bilginer) de peşindedir.”

Cingöz Recai Haluk Bilginer

3 Yorumlar: "Cingöz Recai'yi kaç kişi izledi?"

 • comment-avatar
  Mecidiyeköy Dişçi 20 Ekim 2017 (01:16)

  Sanırım bu sefer başarısız bir film oldu.

 • comment-avatar
  Nazlı Yolal 22 Ekim 2017 (14:32)

  Çok güzel bir film zeka oyunları ile heyecanlı bir o kadar da sürükleyici bir film olmuş ayrıca görsel efekler ve görüntü ses kalitesi muhteşem çocuklarınızla gidebileceğiniz bir film olmuş.

 • comment-avatar
  halil değer 8 Nisan 2018 (02:43)

  çok beyendim

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

""