Fantastik Canavarlar: Yeni fragman yayında

Fantastik Canavarlar serisinin ikinci halkası olan Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları/The Crimes of Grindelwald filminden yeni fragman yayınlandı.

Fantastic Beasts

Çizgi roman, sinema ve televizyon dünyasını San Diego’da buluşturan Comic-Con etkinliği, filmde rol alan dev oyuncu kadrosunu bir araya getirdi. J.K Rowling’in kitabından beyazperdeye uyarlanan filmin panelinde Johnny Depp’in karakterine ait kostümle izleyici karşısına çıkması hayranlarda büyük heyecan yarattı.

Panelde ilk filmde de rol alan başrol oyuncusu Eddie Redmayne, Ezra Miller, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, ve Zoe Kravitz de yer aldı.

Fantastik Canavarlar Johnny Depp

Özel yaşamındaki sorunlar sebebiyle bu dönemde ortada görünmeyi tercih etmeyen ünlü yıldız, uzun süredir ilk izleyici karşısına çıkışında her zamanki gibi sıra dışıydı.

Diğer Comic Con panellerinde olduğu gibi konuşma yapıp soruları alma yoluna gitmeyen Depp, bunun yerine panel bittikten sonra karakterinin kıyafetleriyle sahneye çıkarak ilginç bir konuşma yaptı.

Johnny Depp Fantastik Canavarlar

Johnny Depp, sahnede yaptığı konuşmada canlandırdığı karakter Gellert Grindelwald’un anti muggle (Harry Potter serisinde büyücülük yetenekleri olmayan kişilere verilen ad) felsefesinden söz etti.

Depp, “Onlardan nefret etmeyin. Ben de etmiyorum” dedikten sonra ”Bence asıl Muggle’lar ikinci derece insanlar. Değersiz değillerse de farklı bir değerleri var. Büyü geliştirmek sadece nadir ruhlara ait. Yüksek amaçlar için yaşamayı sağlıyor” diye devam etti.

Fantastik Canavarlar Grindewald'ın Suçları

Hayranlarıyla filmdeki gibi İngiliz aksanıyla konuşan Depp, Muggle’ları tanımlarken ”Öyle bir dünya ki her şeyi insanlık için yapmalısın. Aslında hepimiz doğruyu söylemek gerekirse özgürlük için yaşıyoruz. Zamanı geldiğinde dünyadaki hak ettiği yeri alacağımız zaman geldi” dedi.

Johnny Depp’in bu egzantrik konuşmasının sonunda salondaki ışıklar önce yanıp yanıp söndü, sonra kapatıldı. Ünlü aktör karanlığın içinde yok oldu.

Fantastic Beasts

Beş filmden oluşacak serinin ikinci filminde yönetmen koltuğunda David Yates oturuyor. Filmin konusu şöyle:

Karanlık büyücü Gellert Grindelwald (Johnny Depp), Newt Scamander’ın (Eddie Redmayne) da yardımıyla ABD Sihir Kongresi tarafından yakalanır. Ancak kaçmayı başaran büyücü, asıl niyetinden habersiz müritler toplamaya başlar. Planı canlıların hepsine hükmedecek büyücüler yetiştirmektir.

Fantastic Beasts

Karanlık büyücünün planını bozmak isteyen Albus Dumbledore (Jude Law), eski öğrencisi Newt’ten yardım ister. Tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sadakatinin test edileceği bir yola girecektir.

Film, 15 Kasım 2018 tarihinde gösterime girecek.

İşte filmden merakla beklenen yeni fragman:

Yorum Yapılmamış: "Fantastik Canavarlar: Yeni fragman yayında"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""