Fargo, 3. sezonuyla ekrana dönüyor

Fargo dizisi 2017 yılında ekrana dönmeye hazırlanırken, mini dizinin yeni sezon kadrosu da tamamlandı.

Fargo’nun 3. sezonunda baş rolü Ewan McGregor üstlenecek. McGregor, dizide Emmit ve Ray Stussy kardeşlerin her ikisini de canlandıracak.

FX yapımı dizinin kadrosunda ayrıca, Shea Whigham, Karan Soni, Fred Melamed, Thomas Mann, Michael Stuhlbarg, Scoot McNairy, Shea Whigham, Karan Soni, Fred Melamed ve Thomas Mann yer alacak.

Her sezonunda farklı bir hikaye işleyen, ancak karakterleri arasında bağlantılar bulunan mini dizinin 3. sezonunun konusunun 2010 yılında geçecek. Çekimlerine 2017 yılı Ocak ayında başlanacak olan dizide, Michael Stuhlbarg, McGregor’un canlandırdığı Emmit Stussy karakterinin sağ kolu rolünde ekrana gelecek. Scoot McNairy, sabıkalı bir uyuşturucu bağımlısı rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

Her iki sezonda da polis karakterleri üzerine kurulu olan dizide bu kez Shea Whigham polis şefi rolünü üstlenecek. Whigham, Minnesota Meeker County polis şefi, Karan Soni ise bilim adamı Homer Gilruth rollerinde olacak.

Ewan McGregor Star Wars

Yine The Leftover’dan tanıdığımız Carrie Coon, Edna Valley polis şefi olan Gloria Burgle rolünü canlandıracak. Eşinden yeni boşanan ve yeni yaşamına ayak uydurmaya çalışan Gloria, aynı zamanda insanların telefonlarına ikili ilişkilerden daha fazla yer ayırması gibi konulardan şikayet eden, eskiye bağlı bir karakter olarak izleyici karşısına çıkacak.

Emmit ve adamlarının yol açtığı bir suç üzerine kurulu olacak hikayenin ayrıntıları ise henüz açıklanmadı.

Fargo’nun ilk sezonu 2014, 2. sezonu ise 2015 yılında ekrana gelmişti. Her iki sezon da diziye Altın Küre ve Emmy ödülleri getirdi.

Dizide şimdiye kadar Martin Freeman, Colin Hanks, Billy Bob Thornton, Patrick Wilson, Kirsten Dunst, Ted Danson, Bob Odenkirk gibi ünlü isimler rol aldı.

Fargo

Yorum Yapılmamış: "Fargo, 3. sezonuyla ekrana dönüyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""