Fargo hayranlarına müjde

Televizyon ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Fargo hayranlarını sevindirecek bir haber geldi.

3. sezonu ekrana geldikten sonra yaratıcısı Noah Hawley tarafından 4. sezonunun olmayabileceğine ilişkin açıklamalar yapılan ve bu haberler nedeniyle üzülen Fargo hayranlarının yüzü nihayet gülecek.

3. sezonda tek yumurta ikizi olan iki farklı karakteri canlandıran Ewan McGregor’a Altın Küre getiren dizi, önceki sezonlarıyla da Emmy ve Altın Küre ödülleri kazanmıştı. Ödül rekortmeni dizinin akıbeti merak edilirken, 4. sezon için onay aldı.

Fargo

Limitli dizi olan Fargo’nun arada bağlantı olsa da her sezonunda farklı bir konu ve değişik karakterler rol alıyor. 4. sezon oyuncuları merak edilirken ilk büyük transferin ismi heyecan yarattı.

2016 yılında Oscar törenini de sunan ünlü komedi yıldızı Chris Rock, Fargo dizisinin 4. sezondaki başrol oyuncusu olacak.

Oscar sunucusu Chris Rock

Dizinin yeni sezonu 2019 yılında ekrana gelecek. 4. sezonun konusu 1950’li yılların sonlarında geçecek. Amerika’ya göçen ve uyuşturucu ticareti yapan 1’i İtalyan, diğeri Afrika kökenli iki düşman mafya ailesinin aralarındaki barışı sağlamak adına en büyük oğullarını değiş tokuş etmelerinin ardından ilerleyen yıllarda yaşananları işleyecek olan bölümler yine birbirinden ilginç olaylara ev sahipliği yapacak.

Chris Rock, bu ailelerden birinin liderini canlandıracak. Oğlunu düşman aileye vermek zorunda kalan çete lideri, bunun karşılığında da diğer ailenin oğlunu kendi oğlu gibi yetiştirmek zorunda kalıyor.

Chris Rock

Ancak günün birinde ailelerden birinin lideri hastaneye düşerek ameliyatta ölünce ortalık karışıyor ve macera başlıyor. Sonrasında ise Fargo hayranlarının bildik, birbirinden absürt olayları karşılarında bulacağı Noah Hawley öykülerinden biri daha ekrana gelecek.

Yine Noah Hawley’nin yaratacağı hikaye, dizinin esinlendiği Oscar ödüllü Fargo filminin yaratıcıları Joel ve Ethan Coen kardeşleri de her zamanki gibi yardımcı yapımcı olarak bünyesinde barındıracak.

Fargo

FX kanalı imzalı dizinin yapımcısı ise MGM Television ile FX Productions imzasını taşıyacak.

Fargo hayranı olduğunu belirten ve başlayacak çekimler için heyecanlı olduğunu ifade eden Chris Rock ise şu günlerde Total Blackout  adlı uluslararası dünya turunu sürdürüyor.

Fargo

Yorum Yapılmamış: "Fargo hayranlarına müjde"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""