Filmdeki aşkları gerçek olan ünlüler

Kit Harington Rose Leslie
Filmlerde ve dizilerde yaşanan aşklar kimi zaman gerçek hayatta da devam ediyor. Bazı ünlüler, aynı filmde kamera karşısına geçtikleri oyuncularla özel yaşamlarında uzun yol arkadaşlığını seçiyor. İşte bu ünlülerden bazıları
Kit Harington Rose Leslie
KIT HARINGTON/ROSE LESLIE: Game of Thrones dizisinde Jon Snow'a büyük yeminini bozduran yabani güzel Ygritte rol gereği Ollie'nin oklarıyla öldü. Ancak özel yaşamlarında Kit Harington ile Rose Leslie mutlu bir beraberlik sürüyor.
Ben Affleck Jennifer Garner
BEN AFFLECK/JENNIFER GARNER: Yolları ilk olarak 2001 yılında Pearl Harbour dizisinin setinde kesişen ikili, 2 yıl sonra Daredevil filminde yeniden kamera karşısına geçti. Bu kez rol arkadaşlıkları aşka dönüşen Affleck ile Garner, 2005 yılında evlendi. Üç çocukları olan çift boşanma kararı alsa da bu aralar barıştıkları haberleri de basında yer alıyor.
Halle Berry Olivier Martinez
HALLE BERRY/OLIVIER MARTINEZ: Halle Berry ile üçüncü eşi Olivier Martinez, 2012 yılında Dark Tide filminin setinde tanıştı. 2013 yılında evlenen çift, 2015 yılı Ekim ayında boşanacaklarını açıkladı.
Angelina Jolie Brad Pitt
ANGELINA JOLIE/BRAD PITT: İki ünlü oyuncu, 2005 yılında Mr. & Mrs. Smith dizisinin setinde tanıştı. O zamanlar evli olan Brad Pitt, uzun süre Jolie ile aşk yaşadığı haberlerini yalanladıysa da sonunda eşi Jennifer Aniston'dan boşandı. Üçü biyolojik altı çocukları olan çift, 2014 yılında resmi olarak evlendi.
Jennifer Aniston Justin Theroux
JENNIFER ANISTON/JUSTIN THEROUX: Jennifer Aniston da eski eşi Brad Pitt gibi aşkı film setinde yakaladı. Wanderlust filminde birlikte rol alan Aniston ile Theroux, geçen yıl Ağustos ayında evlendi.
Alicia Vikander Michael Fassbender
ALICIA VIKANDER/MICHAEL FASSBENDER: Geçtiğimiz günlerde gösterime giren The Light Between Oceans filmi pek iyi gişe yapamasa da çiftin tanışmasına vesile oldu. Oscar törenine birlikte katılan çiftten Vikander altın heykelcikle ayrılırken, 2 kez Oscar'a aday olan sevgilisi eli boş döndü. Çift cephesinden henüz evlilik haberi yok ancak beraberlikleri tüm hızıyla sürüyor.
Kurt Russell Goldie Hawn
KURT RUSSELL/GOLDIE HAWN: 1968 yılında The One and Only, Genuine, Original Family adlı filmin setinde tanışan çiftin arasında öyle birdenbire aşk doğmadı. 15 yıl boyunca herhangi bir ilgileri olmayan Russell ile Hawn, 1983 yılında rol aldıkları Swing Shift filminin ardından hiç ayrılmadı. Bugüne değin evlenmemeyi seçen çiftin Wyatt adlı bir çocukları var.
Alexis Bledel Vincent Kartheiser
ALEXIS BLEDEL/VINCENT KARTHEISER: Mad Men dizisinde rol arkadaşı olan ikili, 2012 yılında nişanlandı. Çift, 2013 yılında beraberliklerini resmiyete döktü.
Josh Dallas Ginnifer Goodwin
GINNIFER GOODWIN/JOSH DALLAS: Once Upon a Time dizisinde Pamuk Prenses ile Yakışıklı Prens'i canlandıran ikili, dizide yaşadıkları aşkı gerçeğe taşıdı. 2014 yılında evlenen çiftin Oliver ve Hugo adlı iki oğulları bulunuyor. Goodwin, gerçek hayatta hamile kalınca dizide de çocuk dünyaya getirdi.
Anna Paquin Stephen Moyer
ANNA PAQUIN/STEPHEN MOYER: Çift, vampir dizisi True Blood'ın setinde tanıştı. İki yıllık nişanlılık döneminin ardından 2010 yılında evlendi.
Pedro Pascal Lena Headey
LENA HEADEY/PEDRO PASCAL: Game of Thrones dizisinde Oberyn Martell ile Cersei Lannister'ın yıldızı hiç barışmadı. Oberyn, 4. sezon 8. bölümde Cersei'nin koruması The Mountain tarafından öldürülerek diziden çıktı.
Pedro Pascal Lena Headey
O dönemde aralarındaki aşk fark edilmese de geçen zamanda Lena Headey ile Pedro Pascal birbirinden hiç ayrılmamaya, sosyal medyada sürekli aşk fotoğrafları paylaşmaya başladı. Çiftin geçen yıl Temmuz ayında bir kızları dünyaya geldi.
Milla Kunis Ashton Kutcher
MILA KUNIS/ASHTON KUTCHER: Daha önce Demi Moore ile evli olan Ashton Kutcher ayrılığının ardından That ‘70s Show adlı sitcomun setinde Kunis ile tanıştı. Wyatt adlı bir çocukları dünyaya gelen çift, bu yıl Temmuz ayında evlendi.
Emma Stone Andrew Garfield
EMMA STONE/ANDREW GARFIELD: Çift, İnanılmaz Örümcek Adam filminin setinde tanışarak aşk yaşamaya başladı. 2015 yılında ayrıldıkları söylentileri çıksa da doğrulanmadı.
Michael j. Fox Tracy Pollan
MICHAEL J.FOX/TRACY POLLAN: 1980 yılında Aile Bağları dizisinin setinde tanışan çift, o sıralarda başkalarıyla beraberdi. Daha sonra yeniden karşılaşan ikili aşkı birbirinde bulunca 1988 yılında nikah masasına oturdular. Uzun yıllardır Parkinson hastalığıyla mücadele eden Fox'un en büyük yardımcısı ise eşi... Fox çiftinin 4 çocukları var.
Freddie Prinze Jr Sarah Michelle Gellar
FREDDIE PRINZE JR/SARAH MICHELLE GELLAR: İki oyuncu, Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum adlı korku filminde tanışarak aşık oldu. 2002 yılında evlenen çift, daha sonra iki Scooby-Doo filminde birlikte kamera karşısına geçti. Çiftin iki çocuğu bulunuyor.

Yorum Yapılmamış: "Filmdeki aşkları gerçek olan ünlüler"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""