Game of Thrones yıldızları evlendi

Game of Thrones’ta yolları ayrılan iki aşığı canlandıran Kit Harington ve Rose Leslie’nin kaderi gerçek hayatta diziden çok farklı oldu.

İskoç asıllı Rose Leslie (Ygritte) ile İngiliz oyuncu Kit Harington (Jon Snow), İskoçya’daki Aberdeenshire’da hayatlarını birleştirdi. Dizi setinde 2012 yılındaki çekimler sırasında tanışan çift, 2017 yılında nişanlandıklarını duyurmuştu.

İki oyuncunun düğününe Game of Thrones dizisinin bazı yıldızları da katıldı. Dizide Jon’un kardeşleri Sansa Stark ve Arya Stark’ı canlandıran Sophie Turner ile Maisie William, Daenerys Targaryen rolündeki Emillia Clarke, Tyrion Lannister rolündeki Peter Dinklage, Davos Seaworth rolündeki Liam Cunnigham ile Dolorous Edd’i canlandıran Ben Crompton çifti mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Kit Harington Rose Leslie düğün

Rose Leslie’nin Aberdeenshire Belediye Meclisi üyesi olan Seb Leslie’nin orada bir şatosu bulunuyor.

Leslie, dizinin 2, 3 ve 4. sezonlarında yer aldıktan sonra canlandırdığı karakter Ygritte’ın ölümüyle beraber diziden ayrılmıştı. Rose Leslie, şu anda popüler TV dizisi The Good Fight’ın baş karakterlerinden olan lezbiyen avukat Maia Rindell’i canlandırıyor.

Kit Harington Rose Leslie düğün

Kit Harington, bir röportajında hayatının en güzel anının Leslie ile İzlanda’da GOT çekimlerinde bulunduğu 2012 yılındaki 3 hafta olduğunu belirterek, ”Çünkü ülke güzeldi, Kuzey Işıkları büyüleyiciydi ve orada aşık oldum” demişti.

Kit Harington düğün

Kit Harington Rose Leslie düğün

Emilia Clarke
Ben Crompton

Liam Cunningham

Yorum Yapılmamış: "Game of Thrones yıldızları evlendi"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""