Game of Thrones’un devamı için dev kadro

Game of Thrones öncesindeki dönemi konu alan ve dizinin ekrana veda etmesinin ardından seyirciyle buluşacak olan yeni proje için çalışmalara başlandı.

Muhtemel ismi ”The Long Night” olacak dizide hali hazırda Game of Thrones kadrosundaki oyunculardan hiçbirinin rol almayacağı geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı.

Dizinin uyarlandığı romanların yazarı George R.R. Martin başkanlığında senaryo çalışmaları yürütülen spin-offun başrol oyuncularından ikisi belli oldu. The Hollywood Reporter’ın haberine göre, bu oyunculardan ilki Naomi Watts…

Naomi Watts

Watts’ın yanı sıra, Poldark dizisinden tanıdığımız İngiliz aktör Josh Whitehouse da yeni projenin başrol oyuncuları arasında yer alacak.

Poldark dizisinde kötü kaderiyle izleyiciye bol bol gözyaşı döktüren Yüzbaşı Hugh Armitage rolündeki Whitehouse, dizinin kilit rollerinden birinde seyirciyle buluşacak.

Josh Whitehouse

Dizi, Westeros’ta Kahramanlar Çağı/Age of Heroes adı verilen dönemde geçecek. Starklar’ın atası olan Bran the Builder ve Lannisterlar’ın atası olan Lann the Clever’ın da yer alacağı dizi, George R.R. Martin’in yanı sıra Jane Goldman’ın da imzasını taşıyacak. Dizinin pilot bölümünü Goldman kaleme alacak.

Dört ayrı potansiyel Game of Thrones spin-offu düşünülürken, her kısım Westeros’ta ayrı bir dönemde geçecek.

George R.R Martin

Game of Thrones 8. sezon ise 2019 yılının ilk yarısında ekrana gelecek. Dizinin final sezonu 6 bölümden oluşacak.

Game of Thrones Jon Snow Daenerys Targaryen

Yorum Yapılmamış: "Game of Thrones'un devamı için dev kadro"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""