Gerçek Kesit: Manyak geliyor

1990’lı yıllarda Flash TV ekranlarında izleyiciyle buluşan ve adeta fenomen haline gelen Gerçek Kesit adlı reality şov, Onur Ünlü tarafından beyazperdeye aktarılıyor.

Perihan Savaş’ın sunumuyla izleyici karşısına çıkan ve cinayet, gasp, dolandırıcılık gibi yargıya yansımış olayların anlatıldığı programların bir çoğundaki canlandırmalarda rol alan ve ”Sarı Bıyık” ismi takılan Cahit Kaşıkçılar, filmin başrolünde yer alacak. Senaryoyu da Cahit Kaşıkçılar kaleme alacak.

Gerçek Kesit

Filmde Cahit Kaşıkçılar’ın yanı sıra, Emel Emir, Fatma Pazvant, Mehmet Vanlıoğlu, Erdal Parmaksız, Zehra Sözügüzel, Mesut Hakyemez ve Perihan Savaş da rol alacak.Film, 23 Mart’ta gösterime girecek.

Gerçek Kesit

Gerçek Kesit: Manyak filminin konusu şöyle:

Belediyede temizlik hizmetlerinde görevli olan Rıza, annesine son derece düşkündür. Bu düşkünlüğü, çok istemesine rağmen evlenip bir yuva kurmasına mani olmaktadır. Karşı apartmana taşınan Serpil adlı çocuklu ve dul bir kadının hayatına girmesiyle Rıza’nın evlilik hayalleri yeniden alevlenir. Fakat bir yandan da suçluluk duygusuna kapılmaktadır.

Bir süre sonra Rıza’nın gerçek hayatla bağı kopmaya başlar ve annesine daha çok bağlanır. Bu sırada çok tuhaf bir gelişme meydana gelir, ancak Rıza farkında değildir.

Gerçek Kesit Manyak

Yorum Yapılmamış: "Gerçek Kesit: Manyak geliyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""