Halle Berry dövüş ringine çıkıyor

Yönetmenlik koltuğuna oturan ünlü oyuncular kervanına katılmaya hazırlanan Halle Berry, yöneteceği ilk filminde izleyicinin karşısına ”sert bir dönüş” yapmaya hazırlanıyor.

Oyuncunun ilk yönetmenlik denemesi olan Bruised adlı filmde başrolü de Halle Berry üstlenecek. Son olarak Keanu Reeves ile kamera karşısına geçtiği John Wick 3 filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Berry, filmin prodüksiyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından yönetmenliğini üstleneceği yapımın hazırlıklarına başlayacak.

John Wick serisinin yapımcısı Basil Iwanyk ile işbirliği yapacak olan oyuncu, ayrıca Entertainment 360 ve Linda Gottlieb ile çalışacak.

Halle Berry Oscar

Senaryosunu Michelle Rosenfarb’ın kaleme aldığı Bruised, gözden düşmüş bir dövüş sanatları sporcusu olan Jackie’nin terk ettiği oğlunun günün birinde geri dönmesi üzerine yeniden ringlere dönmekle anne olma arasında verdiği mücadeleyi işliyor.

Son yıllarda dövüş sporlarına merak saran ve sıkı egzersiz programlarını sık sık sosyal medyada da paylaşan Halle Berry, filmdeki dövüş sahneleri için John Wick filminde çalıştığı ekiple işbirliği yapacak.

Halle Berry

Filmin prodüksiyonu için çalışmalara 2019 yılı Mart ayında başlanacak.

Halle Berry, Türkiye’de ”Kesişen Yollar” ismiyle gösterilen Monster’s Ball adlı filmle 2001 yılında Oscar ödülü kazanmıştı. Oyuncu, ”En İyi Kadın Oyuncu” dalında Oscar kazanan ilk ve tek kadın oyuncu unvanını 17 yıldır elinde bulunduruyor.

Halle Berry

Yorum Yapılmamış: "Halle Berry dövüş ringine çıkıyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""