Kardeşim Benim 2 gişede çakıldı

Başrolünü Burak Özçivit ile Murat Boz’un üstlendiği Kardeşim Benim adlı komedi filminin ikincisi gişede aradığını bulamadı.

Gösterime 2015 yılında giren ilk filmiyle büyük ilgi gören ve 2 milyonun üzerinde izleyiciye ulaşan yapımın devamı niteliğindeki Kardeşim Benim 2, ilk hafta sonunda birinci filmin yarısı kadar izleyiciye ulaşabildi.

İlk 3 gününde 213 bin 313 kişi tarafından izlenen Kardeşim Benim 2, toplam 2 milyon 601 bin 730 lira gişe hasılatı elde etti. İlk film ise 1. hafta sonunda 403 bin 841 seyirciyi sinema salonlarına çekmişti.

Yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği filmde Boz ile Özçivit’in rol arkadaşları Ferdi Sancar, Leyla Feray, Pınar Deniz ve Hakan Karsak. Kadroda ilk filmde ikiliye eşlik eden Aslı Enver yer almadı.

Kardeşim Benim 2 Filmin konusu şöyle:

İki ünlü kardeş Hakan (Burak Özçivit) ve Ozan (Murat Boz), arkadaşları Tato’ya (Ferdi Sancar) karşı son vazifelerini yerine getirmek için Ege’dedir. İşin kötüsü 2 gün sonra Hakan’ın düğünü vardır. Hakan, Rize’nin önde gelen çay tüccarlarından Muzaffer’in kızı olan Didem (Pınar Deniz) ile evlenecektir.

Muzaffer, Hakan’ın ünlü bir şarkıcı olması yüzünden bu evliliğe tepkilidir. Bir yandan Didem’i sıkıştırırken diğer yandan da Hakan’ın ensesindedir. Ortalık karışınca iki kardeş, kendilerini önce İç Anadolu, sonunda da Karadeniz’de bulur.

Kardeşim Benim

Yorum Yapılmamış: "Kardeşim Benim 2 gişede çakıldı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""