La Casa de Papel hayranlarına müjde

Dünyanın dört bir yanında fenomen haline gelen La Casa de Papel izleyicisi için her geçen gün müjdeli haberler gelmeye devam ediyor.

LA CASA DE PAPEL’İ SEVMEMİZİN 10 NEDENİ

Netflix’in İngilizce dışındaki dillerde en çok izlenen dizisi unvanını elde eden La Casa de Papel, 3. kısmıyla seyirciyle buluşacak. İngilizce adı Money Heist/Soygun olan dizinin yeni bölümlerinin yapımcılığını bu kez Netflix bizzat üstlenecek.

Dizinin yaratıcısı Alex Pina, 3. kısım bölümlerinin senaryosu için yine iş başında olacak.

La Casa de Papel

Dizinin 3. kısım bölümleri, 2019 yılı içerisinde seyirci karşısına çıkacak. Dizinin yeni sezonunda Álvaro Morte (Profesör), Ursula Corbero (Tokyo), Jaime Lorento Lopez (Denver), Itziar Ituno (Raquel), Miguel Herran (Rio) ve Alba Flores (Nairobi) tekrar rol alacaklar.

La Casa de Papel dizisinde Profesör rolündeki Álvaro Morte, Roma’da düzenlenen See What’s Next etkinliğinde diziyle ilgili konuştu.

La Casa de Papel

Dizinin 1 ve 2. kısımlarında soygunları yapan ekibin beyni Profesör’ü canlandıran Morte, dizi sayesinde hiç beklemediği kadar popüler olduğunu ve bundan şaşkınlık duyduğunu söyledi.

Son olarak Arjantin’e gittiğinde bazı kişilerin onun yüzünü vücutlarına dövme yaptırdıklarını gördüğünü anlatan Morte, bunun hiç beklemediği bir gelişme olduğunu aktardı.

Alvaro Morte La Casa de Papel

Netflix aracılığıyla tüm dünyada izlenebilen La Casa de Papel, İspanyol Antena 3 televizyonunun imzasını taşıyor. Dizi, Netflix tarafından iki ayrı kısım halinde yayınlandı, ilk bölümler 2017 Aralık ayında, ikinci kısım bölümleri ise Nisan 2018 başlarında ekrana geldi.

/Netflix tarafından diziye özel olarak hazırlanan esprili pasaport

La Casa de Papel Netflix

Yorum Yapılmamış: "La Casa de Papel hayranlarına müjde"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""