Littlefinger da Queen filmi kadrosunda

Rock efsanesi Freddie Mercury’nin yaşamını ve Queen’in 1985’teki Live Aid konserine kadar geçen dönemini  konu alan Bohemian Rhapsody filminin kadrosu giderek belirginleşiyor.

Game of Thrones dizisinde 7 sezon süresince Littlefinger/Lord Petyr Baelish rolünü üstlenen Aidan Gillen ile Karayip Korsanları filmiyle tanınan Tom Hollander da filmin kadrosuna katıldı. Filmin yönetmeni Bryan Singer…

Sansa Littlefinger Game of Thrones

Mr. Robot dizisinin baş karakteri Elliot Alderson’ı canlandıran Rami Malek’in, rock efsanesi Freddie Mercury rolünde seyirci karşısına çıkacağı film, 25 Aralık 2018 tarihinde gösterime girecek.

Freddie Mercury Rami Malek

Filmde Aidan Gillen Queen, topluluğunun 1975-78 yılları arasındaki menajeri John Reid, Tom Hollander ise Reid’den sonra  menajerliği üstlenen ve Mercury’nin ölümüne kadar onlarla uzun yol arkadaşlığı yapan Jim Beach rollerini üstlenecek.

Queen gitaristi Brian May’i Gwilym Lee, baterist Roger Taylor’ı Ben Hardy ve bassist John Deacon’ı Joe Mazello canlandıracak.

Bohemian Rhapsody

-Vefakar Mary Austin rolünde Lucy Bolton-

Bohemian Rhapsody filminde Freddie Mercury’nin ”Hayatımdaki en önemli insan” dediği yaşam arkadaşı Mary Austin’i ise Lucy Boynton canlandıracak.

Austin ile Mercury, 7 sene aşk yaşamış, ancak aralarında çok güçlü bir duygusal bir bağ olmasına karşın ünlü şarkıcının eşcinsel ilişkileri nedeniyle ilişkileri dostluğa dönüştü. Sonraları iki çocuk sahibi olan Austin’in oğullarının vaftiz babası da Mercury idi.

Lucy Boynton Mary Austin Bohemian Rhapsody

Freddie Mercury’nin AIDS olduğu dönemde gece gündüz başından ayrılmayan tek kişi olan Austin, ölümünden sonra ”Tek varlığımı, büyük aşkımı ve hayat arkadaşımı kaybettim” demişti.

Mercury’nin ölümünden sonra servetinin büyük kısmı Mary Austin’e kaldı.

Freddie Mercury Mary Austin

Yorum Yapılmamış: "Littlefinger da Queen filmi kadrosunda"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""