Müslüm: Filmden yeni fragman yayında

Arabeskin ünlü sesi Müslüm Gürses’in hayat hikayesini konu alan Müslüm isimli filmden yeni fragman yayınlandı.

Müslüm Taner Ölmez

Yönetmenliğini Ketche ile Can Ulkay’ın üstlendiği filmin senaryosu Daha isimli kitabı sinemaya uyarlanan ve Şahsiyet dizisinin senaristliğini yapan ünlü romancı Hakan Günday ile Gürhan Özçiftçi’nin imzasını taşıyor.

Timuçin Esen

Filmde Müslüm Gürses’in gençlik yıllarını Taner Ölmez, sonraki yıllarını ise Timuçin Esen canlandırıyor. Filmde Gürses’in eşi Muhterem Nur’a Zerrin Tekindor hayat verirken diğer rollerde Erkan Can, Güven Kıraç, Turgut Tunçalp ve Ayça Bingöl yer alıyor.

Müslüm Taner Ölmez

Türkiye’nin Oscar aday adaylığını üstlenen Ayla filminin yapımcısı Dijital Yapım Evi’nin imzasını taşıyan film, 26 Ekim’de gösterime girecek.

Film, Müslüm Gürses’in, çocukluğunda Limoncu Ali vasıtasıyla müzikle tanışmasından sahnelerde üne kavuştuğu dönemlere kadar hayatını işleyecek. İşte Müslüm filminden yeni fragman:

1 Yorum: "Müslüm: Filmden yeni fragman yayında"

  • comment-avatar
    Çıplak Yazar 5 Ekim 2018 (23:58)

    Merak ettiğim filmlerden biri açıkçası. Hazır senaryo var sonuçta. Yönetmene sadece senaryoyu alıp çekmek kalıyor. Tabi bundan seçilen oyuncuların, kurgunun, çekimlerin de etkisi oldukça büyük. Umarım kaliteli bir film olur.

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

""