Netflix’in Türk dizisinden ilk teaser

Netflix yapımı ilk Türk orijinal dizisi Hakan: Muhafız/The Protector filminden teaser yayınlandı.

The Protector Hakan: Muhafız Çağatay Ulusoy

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Dizi, mütevazı bir yaşama sahip olan Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda değişmesini işliyor.

The Protector Hakan Muhafız

Binnur Karaevli tarafından hayata geçirilen ve bir süper kahraman hikayesini anlatan 10 bölümlük dizinin yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Bu yılın ikinci yarısında gösterime girecek fantastik drama türündeki dizinin yönetmeni Can Evrenol, görüntü yönetmeni ise Gökhan Tiryaki bulunuyor. Görsel efektlerini Gradient Effect’in üstleneceği dizinin prodüksiyon tasarımını ise Deniz Göktürk yapacak. Dizi, 2018 yılında gösterime girecek. İşte diziden ilk teaser:

Yorum Yapılmamış: "Netflix'in Türk dizisinden ilk teaser"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""