Oscarlar yine sunucusuz kaldı

Oscar Töreni geçen yılki geleneğini sürdürerek yine sunucusu olarak gerçekleştirilecek.

Oscar

91. Oscar törenleri için sunucu olarak Kevin Hart belirlenmiş, ancak Hart’ın LGBTQ bireylerle ilgili paylaşımları tepki görünce törenle yolları ayrılmıştı.

Bir süre devam eden sunucu arayışından sonra gecenin kimse sunmadan yapması kararlaştırılmış, dış sesle gerçekleştirilen törende ödülleri sunmak için ünlüler sahneye gelmişti.

The Upside Bryan Cranston Kevin Hart

Akademi tarafından bu sene de aynı kararın alındığı ABC Eğlence Bölümü Başkanı Karey Burke tarafından duyuruldu. Burke, “Buradan duyurmak istiyorum ki Akademi ile aldığımız ortak karar sonucunda bu yıl da Oscar gecesi sunucusu olacak” dedi.

Seçeneklerin gözden geçirildiği, ancak geçen yılki sunucusuz törenin daha fazla ilgi görmesi üzerine bu kararın alındığı belirtildi.

Rami Malek Oscar

Burke, bu uygulamayı “başarılı bir formül” olarak nitelendirirken, geçen yıl önceki seneye nazaran yüzde 11.5 oranında seyirci artışı gözlenmişti. Son yıllarda Oscar töreninin naklen olarak izlenilmemesinden yakınılıyor.

Burke, sunucu olmamasına karşın ünlü konukların yine sahnede olacağını ve 3 saat boyunca bu şekilde devam edileceğini de duyurdu.

Leonardo DiCaprio

Oscar gecesini bugüne kadar Billy Crystal, Jon Stewart, Hugh Jackman, Billy Crystal, Seth MacFarlane, Ellen DeGeneres, Neil Patrick Harris, Chris Rock ve Jimmy Kimmel gibi ünlü isimler sunmuştu.

Geçen yıl Emmy Ödülleri de sunucusuz gerçekleştirildi. Ancak Altın Küre bu yolu izlemeyerek beşinci kez Ricky Gervais tarafından sunuldu. 2020 Grammy töreninde ise sunucu Alicia Keys olacak.

Cate Blanchett Oscar

92. Oscar Ödülleri, 9 Şubat 2020 Pazar gecesi sahiplerini bulacak.

Yorum Yapılmamış: "Oscarlar yine sunucusuz kaldı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""