Pretty Little Liars’ın bitiş tarihi açıklandı

Ekranda 7 yıldır ilgiyle izlenen gizem dizisi Pretty Little Liars’ın bitiş tarihi açıklandı.

Halen 7. sezonuyla izleyici karşısına gelen Pretty Little Liars dizisinin ekrana veda edeceği tarihle ilgili açıklama, Facebook aracılığı ile dizinin yaratıcısı I. Marlene King’den geldi. Daha sonra da dizinin yıldızları Troian Bellisario (Spencer Hastings), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Shay Mitchell (Emily Fields) ve  Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis) de aynı haberi paylaştı..

Şu anda 7. sezonun ilk yarısını 10 bölümle tamamlayarak tatile giren dizinin Nisan 2017 tarihinde ikinci yarısı ekrana gelecek. Bu bölümlerle beraber de Pretty Little Liars dizisi ekrana veda edecek.

Dizinin sona ermesinin ardından aynı kanalda King’in yapımcılığını üstleneceği yeni bir dizi izleyiciyle buluşacak. Disney’in sahibi olduğu Freeform, King ile bu kez Famous in Love dizisini yayınlayacak.

Ekranda 2010 yılından bu yana çok yüksek bir izleyici kitlesine sahip bulunan Pretty Little Liars dizisi tam bir sosyal medya fenomeni. Özellikle genç kızların büyük ilgisini çeken yapım, Facebook’ta 14 milyon, Twitter ve Instagram’da ise 10’ar milyon takipçiye sahip. Dizi ayrıca ekran tarihinin hakkında en çok tweet atılan altıncı yapımı.

Marlene King, takipçilerine ve ekibe, “Yedi yıldır bu kadar yetenekli bir ekip ve oyuncu kadrosuyla çalışmak benim için bir onur. Biz bir aileyiz ve birlikte olduğumuz genç izleyicimize veda etmek çok zor. Hayranlarımız için ise çok heyecanlıyım. Çünkü kafalarındaki bütün soruların nihayet son 10 bölümümüzle yanıtlanacağıma inanıyorum” sözleriyle teşekkür etti. King, izleyiciyi yeni dizilerini izlemeye de davet etti.

 

 

 

Yorum Yapılmamış: "Pretty Little Liars'ın bitiş tarihi açıklandı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""