Queen filmi Bohemian Rhapsody’den ilk fragman

Rock efsanesi Freddie Mercury’nin yaşamını ve Queen’in 1985’teki Live Aid konserine kadar geçen dönemini  konu alan Bohemian Rhapsody filminden ilk fragman yayınlandı.

Rami Malek Freddie Mercury

Mr. Robot dizisinin baş karakteri Elliot Alderson’ı canlandıran Rami Malek’in, rock efsanesi Freddie Mercury rolünde seyirci karşısına çıkacağı film, 2 Kasım 2018 tarihinde gösterime girecek.

Filmde Aidan Gillen Queen’in 1975-78 yılları arasındaki menajeri John Reid, Tom Hollander ise Reid’den sonra  menajerliği üstlenen ve Mercury’nin ölümüne kadar onlarla uzun yol arkadaşlığı yapan Jim Beach rollerini üstlenecek.

Bohemian Rhapsody

Queen gitaristi Brian May’i Gwilym Lee, baterist Roger Taylor’ı Ben Hardy ve bassist John Deacon’ı Joe Mazello canlandırırken, Mercury’nin ”Hayatımdaki en önemli insan” dediği yaşam arkadaşı Mary Austin’i rolünde ise Lucy Boynton izleyici karşısına çıkacak.

Bohemian Rhapsody Rami Malek

Filmde ilk yönetmen Bryan Singer’ın disiplinsiz davranışları sebebiyle proje dışı bırakılmasının ardından Dexter Fletcher yönetmen koltuğuna oturdu.

Bohemian Rhapsody Rami Malek

Senaryosunu Her Şeyin Teorisi/The Theory of Everything filmiyle Oscar’a aday gösterilen Anthony McCarten’ın kaleme aldığı filmde Game of Thrones dizisinde Littlefinger rolüyle tanınan Aiden Gillen, Tom Hollander, ve Mike Myers de rol alıyor.

İşte Bohemian Rhapsody filminden ilk fragman:

Yorum Yapılmamış: "Queen filmi Bohemian Rhapsody'den ilk fragman"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""