Queen filmine saygısız yönetmen darbesi

Queen hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği Bohemian Rhapsody filmi, yönetmen Bryan Singer’ın disiplinsiz ve saygısız davranışları nedeniyle ağır darbe aldı.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre, Freddie Mercury’nin yaşamı ve Queen topluluğuyla ilgili Bohemian Rhapsody filmi yönetmen Bryan Singer yüzünden sıkıntıya girdi.

Şükran Günü tatilinin ardından sete dönmeyen Singer’ın davranışlarından bıkıp usanan Fox Stüdyoları filmin Londra’da süren çekimlerini geçici olarak durdurdu.

Bohemian Rhapsody

Stüdyonun Bryan Singer yerine yönetmen arayışına girdiği de sızan haberler arasında yer aldı. Yönetmenin sözcüsü yaptığı açıklamada Bryan Singer’ın kendisini ve ailesini endişelendiren bir sağlık problemi yaşadığını ifade etti.

Bununla beraber aslında bu bilginin pek de gerçeği yansıtmadığı, başta Rami Malek olmak üzere tüm ekibin Bryan Singer’ın davranışlarından şikayetçi olduğu ve onunla çalışmak istemediği belirtildi.

Rami Malek

Bryan Singer’ın aynı davranış tarzını X-Men: Apocalypse ve Superman Returns filmlerinde de sergilediği, filmlerin güç bela tamamlandığı da ortaya çıktı.

Bohemian Rhapsody filmi 25 Aralık 2018 tarihinde gösterime girecek.

Freddie Mercury Rami Malek

Filmde Rami Malek’in yanı sıra, Game of Thrones dizisindeki Littlefinger rolüyle tanıdığımız Aidan Gillen, topluluğun 1975-78 yılları arasındaki menajeri John Reid, Tom Hollander ise Reid’den sonra  menajerliği üstlenen ve Mercury’nin ölümüne kadar onlarla uzun yol arkadaşlığı yapan Jim Beach rollerini üstlenecek.

Littlefinger Game of Thrones

Queen gitaristi Brian May’i Gwilym Lee, baterist Roger Taylor’ı Ben Hardy ve bassist John Deacon’ı Joe Mazello canlandıracak.

Bohemian Rhapsody filminde Freddie Mercury’nin ”Hayatımdaki en önemli insan” dediği yaşam arkadaşı Mary Austin rolünde ise Lucy Boynton’u izleyleceğiz.

Rami Malek Queen filmi

Yorum Yapılmamış: "Queen filmine saygısız yönetmen darbesi"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""