Stranger Things ne zaman geri dönüyor?

İlk sezonuyla reyting rekoru kıran Stranger Things dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu.

Henüz 1. sezonunda olmasına karşın Emmy adayı olan, üstelik iki oyuncusu Millie Bobby Brown ve David Harbour da ödüle aday gösterilen dizinin yeni sezon tarihi afişinde ilan edildi.

Stranger Things’in alıntı yaptığı 15 film

2. sezonunun özetinde Demogorgon’un dehşetinin sürdüğü vurgulanarak, “Yıl 1984 ve Hawkins/Indiana sakinleri hala Demogorgon’un dehşeti ve Hawkins Laboratuvarı’nın sırlarıyla karşı karşıya. Will Byers, Başaşağı Dünya’dan kurtarılsa da çok daha büyük, uğursuz bir varlık tekrardan kasaba sakinlerini tehdit ediyor” denildi.

Stranger Things

Dizinin 9 bölüm olacak 2. sezonu için yaratıcısı olan Duffer kardeşlerden Ross Duffer, ”Tema korku olacak” dedi. Duffer, bu yeni temayı, ”Korku faktörü öne çıkacak ve giderek yükselecek. Daha fazla karakter yer alacak. Konu da genişleyecek ve tempo hızlanacak” şeklinde açıkladı.

Stranger Things

Hayranların 2. sezonda olup olmayacağını çok merak ettiği Eleven karakteri müjdeli haber vermek gerekirse yeniden seyirci karşısına çıkacak. Eleven’ı canlandıran genç oyuncu Millie Bobby Brown, yine Atlanta’da çekilen küçük, hoş bir dizide rol almaya devam edeceklerini, yeni sezonda bu bakımdan çok büyük bir değişiklik olmayacağını söyledi.

Stranger Things Eleven

Brown, genç hayran kitlesini etkilemiş olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek, onların hayatlarının içine girmenin en büyük kazanımları olduğunu belirtti.

İşte dizinin yeni sezon afişi:

Stranger Things

Yorum Yapılmamış: "Stranger Things ne zaman geri dönüyor?"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""