Superman’den şok eden karar

Üç filmde Superman rolünde izlediğimiz İngiliz aktör Henry Cavill’in izleyiciyi çok şaşırtacak bir karara vardığı ortaya çıktı.

Beyazperdenin karizmatik Superman’i Christopher Reeve’den sonra kırmızı pelerini devralan ve izleyici tarafından da çok sevilen Cavill, DC evrenini terk etmeye hazırlanıyor.

The Hollywood Reporter’ın özel haberine göre Henry Cavill, Warner Bros. ile yollarını ayırıyor. 2013 yılındaki Çelik Adam/Man of Steel filmiyle ilk kez Superman rolünde seyirciyle buluşan ve 2016 yılındaki Batman v. Superman ve geçen sene de Justice League filminde rol alan aktör, sinemada büyük çıkış yakaladığı rolüne veda etme yolunda adım attı.

Superman Henry Cavill

Son olarak Tom Cruise ile Mission: Impossible/Fallout filminde başrolü paylaşan oyuncuyu elinde tutmak için uğraşan Warner Bros. şirketinin başarısız olduğu ve Cavill’in yeniden Superman olmak istemediği için kapıyı kapattığı belirtildi.

Uzun zamandır solo bir Superman filmi çekmeyen Warner Bros. şirketinin Superman rolünü James Bond gibi gördüğü de ifade edilerek, stüdyo yetkililerinin, ”James Bond gibi başka Superman adaylarına da bakılabilir” düşüncesinde olduğu aktarıldı.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Henry Cavill

Bu arada Henry Cavill için yeni projeler de yolda. Netflix dizisi The Witcher için anlaşmaya varan oyuncu, bundan böyle Superman dışı rollerde seyirciyle buluşacak gibi görünüyor.

DC evreninde Batman rolündeki Ben Affleck ve Superman rolündeki Henry Cavill cephesinde karışıklık sürerken, diğer süper kahramanlar parlak çıkışlar yapmaya hazırlanıyor. Gal Gadot, Wonder Woman 1984 filmiyle Kasım 2019, Jason Momoa ise Aquaman rolünde bu yıl Aralık ayında izleyici karşısına çıkacak. Ezra Miller’ın rol alacağı Flash filminin çekimlerine ise 2019 başlarında başlanacak.

Aquaman Nicole Kidman Jason Momoa

 

Yorum Yapılmamış: "Superman'den şok eden karar"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""