The Avengers: Beklenen fragman yayınlandı

Avengers serisinin yeni halkası olan Infinity War’un fragmanı, hayranların aylar süren bekleyişinin ardından nihayet yayınlandı.

Türkiye’de Avengers: Sonsuzluk Çağı ismiyle gösterime girecek olan film, Marvel evreninin en büyük hesaplaşmalarından birini beyazperdeye getirecek. Filmin fragmanı, yayınlandıktan 1 gün bile geçmeden 57 milyonun üzerinde kişi tarafından tıklandı.

Avengers Infinity War

The Avengers’ın süper kahramanları, bu kez çok güçlü bir düşman olan Thanos’u alt etmek ve evreni kurtarmak için her şeyi feda etmek noktasına gelecek.

Filmde Robert Downey Jr. (Iron Man) Chris Evans (Captain America), Mark Ruffalo (Hulk), Scarlett Johansson (Black Widow), Chris Hemsworth (Thor), Benedict Cumberbatch (Doctor Strange), Tom Hiddleston (Loki), Anthony Mackie (Falcon), Paul Bettany (Vision) ve Elizabeth Olson (Scarlet Witch) başlıca rollerde.

Avengers Infinity War

Anthony ve Joe Russo’nun yönettiği film, 4 Mayıs 2018 tarihinde gösterime girecek. Serinin dördüncü filminin ise 3 Mayıs 2019 tarihinde izleyiciyle buluşması planlanıyor.

İşte merakla beklenen Avengers: Sonsuzluk Çağı fragmanı:

Yorum Yapılmamış: "The Avengers: Beklenen fragman yayınlandı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""