The Walking Dead: Rick’in kaderi belli oldu

The Walking dizisinin en çok sevilen karakterlerinden Rick Grimes’ın kaderi nihayet kesinleşti.

Çizgi roman, sinema ve televizyon dünyasını San Diego’da buluşturan Comic-Con etkinliğinde imdb sitesine röportaj veren dizinin yaratıcısı Robert Kirkman, 2 aydır hayranların merakla beklediği sorunun yanıtını nihayet verdi.

Andrew Lincoln tarafından canlandırılan Rick Grimes’ın 9. sezonda diziden ayrılacağı haberlerini merak eden hayranların bu meraklarını giderecek sorunun yanıtı ise pek iç açıcı olmadı.

The Walking Dead

Röportajda, ”9. sezon Rick’in son sezonu mu olacak?” sorusu üzerine Kirkman, gülerek ”Evet öyle görünüyor” dedi.

Rick Grimes’ı canlandıran Andrew Lincoln’ün ise dizi hayranlarını çok sevdiğini ve onları çok önemsediğini dile getiren Kirkman, ”Onları yüreğinin tüm derinliğiyle seviyor. Onun için de ayrılırken onlar için özel bir şey yapmak istiyor. Onun için müthiş bir şey planlıyoruz” dedi.

The Walking Dead

Bu konuda sürprizi bozmak istemediğinin de altını çizen Kirkman, ”Şimdi spoiler vermeyeyim. Ama başından beri bu serüvenimizi izleyen ve Rick Grimes’ın seven, dünyanın dört bir köşesinde The Walking Dead izleyenler yapacağımız şeyi mutlaka ama mutlaka görmek isteyecek” sözleriyle Rick’in muhteşem bir biçimde ayrılacağının ipucunu verdi.

Andrew Lincoln, 1. sezondan bu yana The Walking Dead dizisinde rol alıyordu. Dizinin 9. sezonu 2018 Ekim’inde ekranda olacak. Dizinin kahramanları, ileri bir zaman atlaması geçirerek kendilerini farklı yerlerde bulacak.

The Walking Dead

Dizinin 9. sezonunda Rick’in ölüp ölmeyeceği ise henüz kesinlik kazanmadı.

Çizgi roman serisinden beyazperdeye aktarılan The Walking Dead, bir zombi istilasından sonra hayatta kalan bir grup insanın polis memuru Rick Grimes önderliğinde hayatta kalma mücadelesini konu alıyor.

The Walking Dead

Dizide Andrew Lincoln, Norman Reedus, Lauren Cohan, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride, Lennie James, Alanna Masterson, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Austin Amelio, Tom Payne, Xander Berkeley, Khary Payton ve Jeffrey Dean Morgan rol alıyor.

The Walking Dead Negan

Yorum Yapılmamış: "The Walking Dead: Rick'in kaderi belli oldu"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""