Venom: Zehirli Öfke’yi kaç kişi izledi?

Venom: Zehirli Öfke filminin ilk hafta gişe hasılatı belli oldu.

Buna göre filmi ilk haftasında 431 bin 894 kişi izlerken, 6 milyon 576 bin 535 lira gişe hasılatı elde edildi. Film, dünyada ise 107 milyon 102 bin 151 doları ABD, 127 milyon 152 bin 882 doları diğer ülkelerde olmak üzere toplam 234 milyon 255 bin 33 dolar hasılat yaptı.

1993 yılında yayımlanan Venom: Lethal Protector adlı hikayeyi temel alan Venom filmini Ruben Fleischer yönetiyor. Eddie Brock/Venom’u Tom Hardy’nin canlandırdığı filmde diğer rollerde Jenny Slate, Riz Ahmed, Michelle Williams ve Woody Harrellson var.

Venom

Filmin konusu şöyle:

Eddie Brock (Tom Hardy) hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı araştırma firmasının sahibi de peşinde olduğu hikayelerden biridir. Kötü niyetli ve kendi amaçları doğrultusunda hareket eden bu adamın hikayesinin peşinde koşarken, Eddie, sadece simbiyoz halinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma tarafından keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir.

Ancak araştırmasında fazla ilerleyen Eddie, Venom adı verilen bu organizmanın sıradaki taşıyıcısı olur. Bir yandan vücudunu ve zihnini kontrol altına alan organizmayla mücadele eden Eddie, bir yandan da firma sahibinin kendisini öldürmesi için gönderdiği kişilerden kaçmalıdır.

Venom

Yorum Yapılmamış: "Venom: Zehirli Öfke'yi kaç kişi izledi?"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""