Vikings: 5. sezon ne zaman başlayacak?

Ekranların ilgiyle izlenen bir başka dizisi Vikings’in cephesinden de taze haberler geldi. Dizinin 5. sezon tarihi çizgi roman, sinema ve dizi dünyasını San Diego’da buluşturan Comic-Con etkinliğinde açıklandı.

Vikings dizisinin yeni fragmanının da sunulduğu etkinlikte dizinin 5. sezon tarihinin 29 Kasım 2017 olduğu duyuruldu.

Vikings

Yeni sezondaki gelişmelere bakacak olursak bol bol savaş izleyeceğimiz 5. sezonu tanıtan fragman, zaten gelişmelere ışık tutuyor: Dünyamızın Sonu/The End of Our World…

Vikings

Fragmandaki en çarpıcı gelişmelerden biri, Ragnar Lothbrok’un ardından oğulları arasındaki çekişme. Kattegat Kraliçesi ilan edilen Lagertha’nın, Aslaug’a yaptığını affedemeyen oğulları ile Lagertha’nın yanında olanlar ikiye ayrılıyor ve kıyamet kopuyor.

Dizide bu sezon sert bir iç savaş ve bol bol kan, gözyaşı, çarpışma izleyeceğiz. Lagertha’nın söylediği gibi dünyalarının sonunu getirecek kadar büyük kavgalar ve savaşlar yeni sezona damgasını vuracak.

Vikings

-Yeni ve büyük transfer-

Yeni sezonun çarpıcı gelişmelerinden biri de yaptığı büyük transfer. The Tudors dizisinin başrol oyuncusu Jonathan Rhys Meyers, dizinin 5. sezonunda izleyici karşısına çıkacak.

Fragmanda da izlediğimiz Meyers, Piskopos Heahmund rolünde izleyici karşısına çıkacak ve Katheryn Winnick, Gustaf Skarsgård, Alexander Ludwig ve Alex Høgh Andersen ile birlikte rol alacak.

Jonathan Rhys Meyers Vikings

-Kattegat kraliçesi-

Kardeşi Sigurd’u öldürmüş olan Kemiksiz Ivar/Ivar the Boneless da liderlik için kardeşleriyle karşı karşıya gelirken, Bjorn kaderini Akdeniz’in sıcak sularına açılarak arıyor.

Floki ise yeni sezonun en acı çeken karakterleri arasında. Eşi Helga’nın kaybından sonra acısını denizin soğuk sularında dindirmeye çalışıyor.

İşte, Vikings dizisinin 5. sezon fragmanı:

Yorum Yapılmamış: "Vikings: 5. sezon ne zaman başlayacak?"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""