Vikings hayranlarına iki müjdeli haber

Televizyon ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Vikings’den hayranlarını sevindirecek iki yeni haber geldi.

Vikings hayranlarına müjdeyi dizinin gösterildiği History Channel’ın başkanı Jana Bennett verdi. Bennett, Vikings’in yeni sezon için onay aldığını, 5. sezonda da izleyicisiyle buluşacağını duyurdu.

Bennett, dizide çok ünlü bir yıldızın yer alacağını da müjdeleyerek, ”The Tudors” dizisinin başrol oyuncusu Jonathan Rhys Meyers’ın kadroya katıldığını söyledi.

Daha önceki 3 sezonunda 10’ar bölüm olarak ekrana gelen Vikings dizisinin 4. sezonda bölüm sayısının 20’ye çıkarıldığını anımsatan Bennett, 5. sezonun da 20 bölümden oluşacağını ve Meyers’ın katılımıyla kadronun çok güçleneceğini ifade etti. Bennett, ”Müthiş kalemi ve derin tarihsel araştırmalarıyla Michael Hirst, çok yetenekli oyuncu kadrosu ve ekibinin katkısıyla televizyondaki en muazzam tarihi dizilerinden birini ekrana getiriyor. Vikings, izleyicinin kalbini fethetti. Bizler, ayrıca Jonathan Rhys Meyers’in artık History Channel ailesinin bir üyesi olmasından dolayı çok heyecanlıyız” dedi.

Meyers, History Channel için çekilen ve ekran tarihinin en dramatik dizilerinden biri olan ”Kökler-Roots” dizisinde de rol alacak. Ailesinden koparılıp köle olarak Amerika’ya getirilen Kunta Kinte’nin dramını konu alan 1976 tarihli ”Kökler”, TRT ekranına da gelmiş ve döneminde en çok konuşulan dizi olmuştu.

Şu anda ekranda 4. sezon 5. bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ”Vikings” dizisinin 5. sezonu için çalışmalara bu yaz başlanacak. Dizi, 2017 yılı kış aylarında ekrana gelecek.

 

jonathan-rhys-meyers

Yorum Yapılmamış: "Vikings hayranlarına iki müjdeli haber"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""