Yeni James Bond ben değilim

James Bond yönetmeni Danny Boyle’un ayrılığı ve yeni James Bond filminin hazırlıkları sebebiyle gözler yeniden Daniel Craig’den sonra 007’nin silahlarını kimin eline alacağına çevrildi.

Yeni James Bond’un siyah bir aktör olacağı ve Idris Elba’nın James Bond rolünde kamera karşısına geçeceği haberleri basında sıklıkla yer alırken, Elba’nın anlaşmayı bile imzaladığı sosyal medyada ve internet sitelerinde yazıldı.

Ancak sonunda bu tartışmalara yanıt, konunun tarafı olan ünlü İngiliz aktör Elba’dan geldi.

The Dark Tower Idris Elba

Yardie isimli ilk yönetmenlik denemesinin prömiyerinde yeniden aynı soruların muhatabı olan Elba, Daniel Craig’in ikonik roldeki başarısına ulaşamayacağını düşündüğünü söyledi.

Yeni James Bond’un kendisi olup olmayacağının Good Morning Britain/Günaydın Britanya programında direkt yöneltilmesi üzerine ise Elba, ”Hayır” karşılığını verdi.

Luther Idris Elba

James Bond’un 2019 yılında gösterime girecek olan 25. macerasında yine Daniel Craig’i izleyeceğiz. Bu film öncesinde James Bond rolünü artık üstlenmek istemediğini belirten, ancak sonradan yeniden rolü üstlenen Craig’in 26. filmde de yer alacağı ise henüz belirsiz…

Idris Elba’nın milyonlarca hayrana sahip olduğu BBC dizisi Luther ise oyuncuya şimdiye dek 4 Emmy adalığı kazandırdı. Dizi, 2019 yılında 5. sezonuyla ekrana dönüyor.

Luther Idris Elba

Yorum Yapılmamış: "Yeni James Bond ben değilim"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""