Yeni Tarantino filminden son kareler

Başrolünü Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in paylaştığı yeni Quentin Tarantino filmi Once Upon a Time in Hollywood’dan yeni kareler paylaşıldı.

Film, artık iş yapamayan eski Western yıldızı Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ile dublörü Cliff Booth (Brad Pitt) ve Manson cinayetlerinin çevresinde gelişiyor. Bu karelerden ilkinde dublör rolündeki Pitt, küçük bir arazi arabasının içinde görülüyor.

Brad Pitt Once Upon a Time in Hollywood

Bir başka karede eski Western yıldızını canlandıran DiCaprio’yu bir grup kızla dans ederken, muhtemelen film çekiminde görüyoruz.

Once Upon a Time in Hollywood Leonardo DiCaprio

Yeni filminde dev bir kadroyu buluşturan Tarantino’nun rüya takımındaki Al Pacino, Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio, bar sahnesinde böyle yer alıyor.

Once Upon a Time in Hollywood Leonardo DiCaprio Al Pacino Brad Pitt

Filmde Margot Robbie, ünlü yönetmen Roman Polanski’nin, Manson cinayetlerine kurban giden eşi Sharon Tate’i canlandıracak.

Once Upon a Time in Hollywood Margot Robbie

Başka bir karede Western filminde rol alan Leonardo DiCaprio, aksiyonlu bir sahnede görülüyor.

Once Upon a Time İn Hollywood Leonardo DiCaprio

Once Upon a Time in Hollywood, sinemayı 10. filminde bırakacağını açıklayan Quentin Tarantino’nun 9. filmi.

Filmde ayrıca Burt Reynolds, Dakota Fanning, Emile Hirsch, Timothy Olyphant, James Marsden ve Tim Roth rol alıyor. Damian Lewis ise sinema sektörü çevresinde gelişen filmde efsane aktör Steve McQueen’i canlandırıyor.

Quentin Tarantino Once Upon a Time in Hollywood

Brad Pitt ile daha önce Soysuzlar Çetesi/Inglourious Basterds, DiCaprio ile de Zincirsiz/Django Unchained filmlerinde çalışan Tarantino’nun merakla beklenen bu filmi, Türkiye’de 23 Ağustos 2019 tarihinde gösterime girecek.

Aralarında Roman Polanski’nin eşi Sharon Tate’in de bulunduğu kurbanlarını çetesiyle birlikte 60’lı yıllarda vahşice katleden Charles Manson, 2017 yılında cezaevinde 83 yaşında öldü.

Once Upon a Time in Hollywood Brad Pitt

1 Yorum: "Yeni Tarantino filminden son kareler"

  • comment-avatar
    Furkan 22 Şubat 2019 (00:22)

    Kadro çok sağlam. Film merak uyandırıyor.

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

""