Ant-Man ve Wasp’i kaç kişi izledi?

Marvel evreninin ünlü kahramanı Ant-Man’in solo macerasını konu alan Ant-Man ve Wasp’in (Ant-Man and the Wasp) 2 haftalık gişe hasılatı belli oldu.

Filmi gösterimde bulunduğu 2 hafta 3 günlük süre içerisinde 432 bin 481 kişi izleyerek 6 milyon 110 bin 390 lira gişe hasılatı elde edildi.

Ant-Man ve Wasp, yurt dışında ise ABD’de 167 milyon 278 bin 21, diğer ülkelerde 189 milyon 588 bin 432 dolar olmak üzere toplamda 356 milyon 866 bin 453 dolar hasılata imza attı.

Ant Man ve Wasp

Peyton Reed’in yönettiği filmde Ant-Man’i (Karınca Adam) Paul Rudd, Wasp’i (Eşek Arısı) ise Evangeline Lilly canlandırıyor. Filmde ayrıca Michelle Pfeiffer, Judy Greer, Hannah John-Kammen ve Walton Goggins rol alıyor. Filmin konusu şöyle:

Kaptan Amerika macerasının ardından Scott Lang (Ant-Man), hem baba hem süper kahraman olarak seçimlerinin sonucuyla uğraşmaktadır.

Bir yandan ev yaşamıyla Ant-Man olarak sorumluluklarını dengede tutmaya çalışırken, acil bir görevle  karşı karşıya kalır. Scott bir kez daha kostümünü giymek ve geçmişin sırlarını ortaya çıkarmak için Wasp (Evangeline Lilly) ile omuz omuz savaşmayı öğrenmek zorundadır.

Ant Man ve Wasp

Yorum Yapılmamış: "Ant-Man ve Wasp'i kaç kişi izledi?"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""