Cumali Ceber 2’ye gişe hüsranı

Geçen yıl gösterime giren Cumali Ceber: Allah Seni Alsın adlı filmin devamı niteliğindeki Cumali Ceber 2 filminin ilk hafta sonu izleyici sayısı belli oldu.

Fragmanı şimdiye değin 3.5 milyona yakın kişi tarafından izlenen Cumali Ceber 2’yi ilk hafta sonunda 54 bin 505 kişi seyretti. Filmin 3 günlük hasılatı ise 656 bin 55 lira…

Çok eleştiriye uğrayan ve bu sebeple izleyici sayısı merak edilen Cumali Ceber filmini ise ilk 3 günde 128 bin 564 kişi izlemişti.

Cumali Ceber 2

Halil Söyletmez, Serkan Şengül, Doğa Konakoğlu, Emre Keskin, Esra İşgüzar ve İsmail Düvenci’nin rol aldığı filmin yönetmeni Kamil Çetin.Filmin konusu şöyle:

Cumali Ceber, büyük oğlu Cevher’e kız isteme hazırlığındayken, arsası dedesine ait olan mahalledeki huzurevinin yıkılacağını öğrenir ve mahalleliye bu yıkıma engel olacağının sözünü verir. Dedesi ise yıllar önce kendisine emanet ettiği köstekli saati geri getirmesi durumunda arsayı satmaktan vazgeçeceğini söyler.

Ancak Çetin Enişte, Cumali’den gizli bir şekilde saati almış ve Pırıl’a hediye etmiştir. Saatin peşine düşen Cumali, dedesinin isteğini yerine getirmeye çalışırken Pırıl’a ilk görüşte aşık olmasıyla kendini garip bir maceranın ve aşkın içinde bulur.

Cumali Ceber

Yorum Yapılmamış: "Cumali Ceber 2'ye gişe hüsranı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""