DiCaprio ile Scorsese’den yeni film geliyor

Her ortaklıkları ses getiren ünlü yönetmen Martin Scorsese ile sinemada proje seçmedeki titizliğiyle tanınan Leonardo DiCaprio, yeni bir filmde daha buluşuyor.

MARTİN SCORSESE/LEONARDO DICAPRIO FİLMLERİ FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Scorsese’nin yeni filmi Killers of the Flower Moon’un başrolünde Leonardo DiCaprio yer alacak. Son olarak başrolünü iki sinema devi Al Pacino ile Robert de Niro’nun üstlendiği ve merakla beklenen The Irishman filmini çeken Scorsese, David Grann’ın kaleme aldığı Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI kitabından uyarlanan film için DiCaprio ile anlaşmaya vardı.

The Irishman

Grann’ın kitabından uyarlanan filmin senaryosunu Eric Roth kaleme alıyor. Film, 1920’li yıllarda Oklahoma’da geçiyor. Bu bölgede Osage Indian adlı kabilenin petrolü bulmalarının ardından teker teker katledilmelerini ve bu olayın FBI tarafından soruşturulmasını işliyor.

Filmde DiCaprio’nun yanı sıra The Irishman filminde beraber çalıştığı Robert de Niro’nun da yer almasını hedefleyen Scorsese’nin bu planı gerçekleşirse ikili, 1993 yapımı Bu Çocuğun Hayatı/This Boy’s Life filminden 25 sene sonra yeniden bir araya gelecek.

This Boy's Life

Yorum Yapılmamış: "DiCaprio ile Scorsese'den yeni film geliyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.