Game of Thrones 7. sezondan set halleri

Jon Snow
Game of Thrones dizisinin 7. sezonu için çekimler Kuzey İrlanda'nın Belfast kentinde devam ediyor. Dizi çekimleri nedeniyle paparazzilerin yanı sıra dizi hayranları da setin çevresinde oyuncuların fotoğraflarını çekmek için çaba sarf ediyor. Bu fotoğrafların yanı sıra, dizi oyuncuları ve teknik ekip de zaman zaman setten kareler paylaşıyor.
Emmy Game of Thrones
Emmy ödül töreni için kısa bir süre ABD'ye giden Game of Thrones ekibi, çekimler için Belfast'a geri döndü.
Dizide Daenerys Targaryen'i canlandıran Emilia Clarke, Instagram hesabından bu kareyi paylaştı. Dizide Grey Worm'u canlandıran Jacob Anderson ve Missandei rolündeki Nathalie Emmanuel ile selfie çeken Emilia Clarke, yeni sezonda King's Landing'e çıkarma yapacağı ekibiyle çok mutluydu.
Tormund Kristofer Hivju
Dizinin fitness antrenörü Aaron Dillon, Game of Thrones'da Tormund Giantsbane rolündeki Norveçli aktör Kristofer Hivju ile çektirdiği kareyi Intagram'da paylaştı.
The Mountain
Fitness antrenörü Aaron Dillon, The Mountain rolündeki İzlandalı oyuncu Hafþór Júlíus Björnsson ile sette. Björnsson 2.06 boyunda ve 179 kilo.
İngiliz tabloid Dailymail, dizi seti yakınlarında Game of Thrones'da Sansa Stark'ı canlandıran Sophie Turner'ın dublörü ile Kit Harington'ı samimi bir şekilde fotoğrafladı.
Setten ayrılırken Harington ile genç ve güzel dublör vedalaşırken uzun uzun sarıldılar.
Bu anları kare kare okurlarına aktaran Dailymail, Kit Harington'ın aslında dizide canlandırdığı Jon Snow karakterinin sevgilisi rolündeki Ygritte (Rose Leslie) ile uzun süredir aşk yaşadığının altını çizdi.
Kit Harington
Kit Harington, Belfast'taki çekimlerde Jon Snow'un kostümleriyle görüntülendi. Bu kareleri de İngiliz tabloid The Sun okurlarına servis etti.
Kit Harington
Sophie Turner dublör
Harington'ın set çıkışında görüntülendiği Sophie Turner'ın dublörü çekimden ayrılırken yine objektiflere yansıdı.
Daniel Portman
Dizide Podrick Payne rolündeki Daniel Portman, kostümünün yarısını giymiş olarak görülüyor.
Liam Cunningham
Dizide Davos Seaworth'ü canlandıran tecrübeli aktör Liam Cunnigham sette...
Liam Cunnigham
Cunningham, set arasında robdöşambr ile objektiflere yansıdı.
Gwendoline Christie
Dizinin gözü pek Brienne of Tarth karakteri Gwendoline Christie, sette bir arkadaşıyla sohbet ederken neşeli bir şekilde görüntülendi.
Aiden Gillen
Game of Thrones'un entrikacı Littlefinger'ı Aidan Gillen da Belfast'taki setteydi.
Jon Snow'u canlandıran Kit Harington'ı Belfast'taki bir hediyelik eşya dükkanından mum alırken görüntüleyen hayranları bu kareyi sosyal medyada paylaştı.
Belfast'ta iki hayranıyla beraber fotoğraf çektiren Sansa Stark rolündeki Sophie Turner, Instagram'da bu kareyi paylaştı.
Diziyle ilgili enteresan bir sürpriz ise I see Stars topluluğunun solisti Devin Oliver'dan geldi. 6. sezondaki bir sahnede Jon Snow'un anne ve babasının Rhaegar Targaryen ile Lyanna Stark olduğu ima edilmişti. Oliver da buradan hareketle bir kareyi sosyal medyada paylaşarak, ''Game of Thrones'un 7. sezonunda görünüyor olabilirim ya da olmayabilirim'' diye yazdı. Ancak kareye bakıldığında set ortamını çağrıştırması onun Rhaegar'ı canlandırdığı söylentilerini kuvvetlendirdi. Bunun doğru olup olmadığını dizi hayranları 7. sezonda izleyecek.
Game of Thrones 6. sezon Theon ve Sansa
Game of Thrones 7. sezon, her sene olduğu gibi Nisan ayında ekrana gelemeyecek. Çekimlerin bahara sarkması nedeniyle dizinin yazın izleyiciyle buluşması planlanıyor. Game of Thrones 7. sezonda 8 bölüm ekrana gelecek. Dizinin diğer sezonları 10'ar bölümden oluşmuştu. Game of Thrones, 8. sezonun ardından ekrana veda edecek.

Yorum Yapılmamış: "Game of Thrones 7. sezondan set halleri"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""