Görevimiz Tehlike 6: İlk fragman yayınlandı

Görevimiz Tehlike/Mission Impossible serisinin 6. filminden ilk fragman yayınlandı.

Las Vegas’ta düzenlenen ve sinema sektörünün yeni projelerinin tanıtıldığı CinemaCon etkinliğinde görücüye çıkan filmin fragmanında birbirinden heyecanlı görüntüler yer aldı.

Fragman, 1 gün içerisinde sadece Youtube üzerinde 21 milyonun üzerinde kişi tarafından izlendi ve büyük beğeniyle karşılandı.

Mission Impossible 6

Paris görüntüleriyle başlayan fragmanda beyazperdenin Superman’i Henry Cavill ise bıyık ve sakal bıraktığı yeni haliyle izliyoruz.

Yönetmenliğini Christopher McQuarrie’nin üstlendiği filmde 55 yaşındaki Tom Cruise’u Paris sokaklarında motosiklet üstünde, helikopterden sarkarken, kayalara tırmanırken ve Cavill ile birlikte bir yumruk yumruğa dövüş sahnesinde görüyoruz.

Mission Impossible

Yöneten McQuarrie, etkinlikte filmle ilgili bilgi verirken, gökyüzündeki sahnelerde Tom Cruise için dublör kullandıklarını söyledi.

Dublörün Tom Cruise’un helikopterden sarktığı sahnede görev aldığını dile getiren McQuarrie gülerek, “Bununla beraber Tom da bazı tehlikeli sahnelerde yer almak istedi. Ama bu bence korkunç bir fikirdi, resmen ödüm patladı” dedi.

Mission Impossible

Yine CIA ajanı August Walker’ı canlandıran Henry Cavill’in, Cruise’un canlandırdığı Ethan Hunt’ın oksijen tüpünü kestiği ve her ikisinin de uçaktan sarktığı sahneyi 106 kez çektiklerini ifade eden yönetmen, kamera operatörünün de uçaktan atlayarak Cruise’un atlayış sırasındaki yüzünü çektiğini söyledi.

Mission Impossible

Etkinlikte Tom Cruise’a ”Yılın Öncüsü” ödülü verildi. Cruise, bu ödülü alan ilk sinema oyuncusu oldu. Ödülü almaktan onur duyduğunu belirten Cruise, ”Ben filmlerle büyüdüm. Sinema benim hayatımdı, kaçış noktamdı. Dünyayı filmlerden öğrendim ve bana düş kurmayı öğretti. Bu özel ödülü almaktan bu nedenle onur duyuyorum” dedi.

Mission Impossible

Görevimiz Tehlike: Yansımalar/Mission Impossible: Fallout filminde ayrıca Angela Bassett, Simon Pegg, Alec Baldwin, Rebecca Ferguson ve Vanessa Kirby de rol alıyor.

Film, 27 Temmuz 2018 tarihinde gösterime girecek.

Mission Impossible

Yorum Yapılmamış: "Görevimiz Tehlike 6: İlk fragman yayınlandı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""