Queer Eye Netflix ekranına geri dönüyor

Netflix’te ekrana gelen ilk sezonuyla bomba etkisi yaratan reality şov programı Queer Eye hayranlarını sevindirecek müjdeli bir haber geldi. Programın 2. sezon yayın tarihi Netflix tarafından açıklandı.

Program sayesinde dünyanın her yerinde milyonlarca hayrana sahip olan ve 5 eşcinsel erkekten oluşan beşli, ABD’nin değişik şehirlerinde giyimleri ve yaşayış tarzlarında büyük sorunlar yaşayan heteroseksüel erkeklerin evlerine konuk olarak onları adeta baştan yaratıyor.

Ekibin seçtiği içine kapanık, maddi durumu, hayat sıkıntısı veya kişisel problemleri sebebiyle yanlış seçimler yapmış konukları, onların sayesinde yeni bir hayata kavuşuyor.

Queer Eye

Ev dekore eden, başvuru sahiplerinin saç kesimlerini, kıyafetlerini ve yaşam tercihlerini yeniden düzenleyen ekibin bu ilgi çekici programında sık sık duygulu anlar da yaşanıyor.

Programın 2. sezonu beklenenden çok önce başlayacak. Queer Eye hayranları, sadece erkeklerin değil kadınların da baştan yaratılacağı programın 2. sezonunu 15 Haziran 2018 tarihinde Netflix’te izleyebilecek.

Queer EyeYaklaşık 15 senedir ekranda olan Emmy ödüllü programın son izlediğimiz kadrosundaki beşli, Instagram’da milyonlarca takipçiden oluşan bir hayran kitlesine kavuştu. Kadroda Antoni Porowski (yeme içme), Bobby Berk (evlerin döşenmesi), Karamo Brown (yaşayış tarzı ve hayata bakış açısı), Jonathan Van Ness (saç ve cilt bakımı) ve Tan France yer alıyor.

Bu konularda evlerine konuk oldukları kişilerin yaşamını yeniden tasarlayan ekip, ekran karşısındakilere de tavsiyeler veriyor.

Queer Eye

Yorum Yapılmamış: "Queer Eye Netflix ekranına geri dönüyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""