Şahan Gökbakar’a ”Kayhan” darbesi

Şahan Gökbakar’ın başrolünü üstlendiği Kayhan filminin ilk 3 günlük gişe rakamı belli oldu.

Box Office Türkiye verilerine göre, Kayhan filmi ilk hafta sonunda 252 bin 458 kişi tarafından izlenerek 3 milyon 242 bin 443 lira gişe hasılatı elde etti.

Kayhan bu rakamla, Şahan Gökbakar filmleri içinde en düşük ilk 3 gün rakamına ulaştı. Gökbakar’ın en düşük ilk hafta sonu rakamı, şimdiye kadar 601 bin 334 izleyici ile Celal ile Ceren filmine aitti. Osman Pazarlama ise gösterime girdiği hafta sonunda 706 bin 65 kişi tarafından seyredilmişti.

Kayhan Şahan Gökbakar

Togan Gökbakar’ın yönettiği filmde, Şahan Gökbakar’ın yanı sıra İrfan Kangı ile Gökçe Eyüboğlu rol alıyor. Filmin konusu şöyle:

Okulunun geleneksel pilav gününe çok sevdiği lise arkadaşlarını görmek için heyecanla giden Kayhan, kendisine hediye edilen 98 mezunları yıllığını görünce şok olur. Yıllık sayfalarını karıştırdığında lise yıllarından beri dost bildiği herkesin aslında kendisinden nefret ettiğini öğrenir. Yaşadığı hayal kırıklığını üzerinden atamayan Kayhan’ın aklından tek bir şey geçer: İntikam…

Lise arkadaşları için özenle hazırlanmış planlarını harekete geçiren Kayhan’a bu yolculukta kardeşi bildiği ve onu çok seven Orçun (İrfan Kangı) istemeyerek de olsa eşlik edecek ve başlarına gelmeyen kalmayacaktır.

Kayhan Şahan Gökbakar

Yorum Yapılmamış: "Şahan Gökbakar'a ''Kayhan'' darbesi"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""