Sherlock hayranlarına kötü haber

Sherlock dizisinin devam edip etmeyeceği merakla beklenirken, hayranların canını sıkacak bir haber geldi.

Dizide Dr. Watson karakterini canlandıran Martin Freeman, The Telegraph’a verdiği röportajda dizinin geleceğiyle ilgili haber bekleyen hayranları üzecek açıklamalar yaptı.

Sherlock 4. sezon finali eleştirisi için linke tıklayın

Dizide Dr. Watson karakterini canlandırmanın artık kendisi için ”hiç de eğlenceli” olmadığını belirten oyuncu, dizinin 5. sezonu olup olmayacağının sorulması üzerine de, ”Bence 4. sezon bir duraklama gibiydi. Bence bizler şu anda bitmiş gibi hissediyoruz” karşılığını verdi.

Sherlock

Ekrana Ocak 2017 tarihinden itibaren gelen 4. sezonla ilgili de konuşan Freeman, geride bırakılan sezonda bir reyting düşüşü yaşanmasını da yorumladı.

Freeman, ”Dürüst olmak gerekirse zaten aynı çizgide devam etmesi imkansızdı. Sherlock çabuk gelişti, büyüdü. Mesela The Office-kendisinin Ricky Gervais karakterini canlandırdığı dizi-yavaş popülerleşti. Sherlock başta yüksek kalitedeydi. Ama böyle başlarsanız aynı şekilde devam ettirmek zor” dedi.

Sherlock

Sherlock’ta rol almanın ”Beatles üyesi olmaya” benzediğini ifade eden Martin Freeman, dizi hayranlarından da yakındı. Freeman, izleyicinin büyük beklentileri olduğunu dile getirerek, ”İnsanların bu diziyle ilgili beklentileri de artık hiç eğlenceli değil doğrusu. Şöyle bir şey derlerse bundan hoşlanmazsınız. ‘Bu lanet olası diziyi devam ettirin, yoksa pisliğin tekisiniz’ Bunu duymak da keyifli değil” diye konuştu.

Martin Freeman, son olarak Black Panther isimli gişe rekortmeni filmde Ajan Everett Ross rolünde izleyici karşısına çıktı.

Sherlock

Diziyle ilgili daha önce açıklamalarda bulunan Sherlock rolündeki Benedict Cumberbatch de, ”Bana kalırsa Sherlock bitmiş gibi görünüyor” demişti.

İnternette dizinin 5. sezonunun 2020 yılında ekrana gelebileceği yönünde bazı haberler yer alsa da ne yapımcılar ne de yayıncı kanal BBC tarafından bu bilgiler doğrulanmadı.

Sherlock

Yorum Yapılmamış: "Sherlock hayranlarına kötü haber"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""