Taciz iddiası pahalıya patladı

Hakkında bundan 30 yıl önce 14 yaşındaki bir aktöre film setinde tacizde bulunduğu iddiası ortaya atılan Oscarlı aktör Kevin Spacey için bu iddianın bedeli ağır oldu.

House of Cards dizisindeki Frank Underwood rolüyle 5 sezondur ekranda olan ve Altın Küre, Emmy ödüllü diziyi başarıya taşıyan Spacey, iddiaları yalanlayamadı.

Onun yerine, ”Eğer böyle bir şey yapmışsam büyük ihtimalle sarhoştum, özür dilerim” diyen Spacey, aynı açıklamasında eşcinsel olduğunu da doğruladı. Ancak Spacey’nin son durumunu günlerdir masaya yatıran Netflix, açıklamayı yeterli bulmadı.

House of Cards

Netflix tarafından yapılan açıklamada Kevin Specey’in House of Cards dizisinden tamamen çıkarıldığı belirtildi. Açıklamada şöyle denildi:

”Netflix bundan sonra House of Cards dizisinin hiçbir prodüksiyon aşamasında Kevin Spacey ile çalışmayacaktır. Çalışmalarımıza MRC ile devam ederek dizinin bundan sonra çizeceği yolu belirleyeceğiz. Ayrıca, yine Kevin Spacey ile oyuncu ve yapımcı sıfatıyla çalışacak olduğumuz ve post prodüksiyon aşamasındaki Gore filminin çalışmalarını da durdurduk.”

House of Cards

Netflix, Spacey ile ilgili iddiaların ortaya atılmasının ardından House of Cards dizisinin gelecek sezon ekranda olacak 6. sezonla beraber bitirileceğini de açıklamıştı.

House of Cards

Yorum Yapılmamış: "Taciz iddiası pahalıya patladı"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""