The Crown: 3. sezondan ilk kareler

Dünyanın en meşhur ve en uzun süre tahtta kalan kraliçesi olan 91 yaşındaki II. Elizabeth ile kraliyet ailesinin yaşam öyküleri çevresinde İngiltere yakın tarihine ışık tutan The Crown dizisinin 3. sezonu merakla bekleniyor.

İlk 2 sezonda Kraliçe Elizabeth’i başarıyla canlandıran Claire Foy, performansıyla Altın Küre ve Emmy ödüllerini kazanmıştı. Ancak yeni sezonda dönem ilerlediği için oyuncu yerini Broadchurch dizisiyle de tanıdığımız tecrübeli İngiliz aktris Olivia Colman’a bıraktı. Foy, Elizabeth’in 1947-64 yılları arasındaki halini canlandırdı.

The Crown

Yine 1. ve 2. sezonda Kraliçe’nin eşi Prens Philip’i canlandıran Matt Smith yerine Outlander ve Game of Thrones dizilerinin yıldızlarından Tobias Menzies, Elizabeth’in kızkardeşi Prenses Margaret rolünde ilk 2 sezonda Çok Göz dolduran Vanessa Kirby yerine ise ünlü oyuncu Helena Bonham Carter rol alacak.

The Crown Margaret Anthony Armstrong-Jones

Yeni sezonda merak edilen bir başka husus ise henüz çocukken izlediğimiz Prens Charles ve Prenses Anne’in yeni sezonda nasıl ekrana gelecekleri… The Crown kadrosuna yeni katılan Josh O’Connor, veliaht prens Charles’ı, Erin Doherty ise Anne’i canlandıracak.

Her iki oyuncu özellikle şimdiye kadar tanınmamış isimlerden seçildi. Netflix ekranına 2019’da gelecek olan dizinin kesin yayın tarihi henüz açıklanmadı. 3. sezondan ilk kareler ise Entertainment Weekly tarafından yayınlandı. İşte yeni sezondan merakla beklenen ilk 2 kare:

The Crown Olivia Colman Tobias Menzies

The Crown Helena Bonham Carter

 

Yorum Yapılmamış: "The Crown: 3. sezondan ilk kareler"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""