The Handmaid’s Tale: 2. sezon kanlı geliyor

Ekranların Emmy ve Altın Küre rekortmeni dizisi The Handmaid’s Tale, 2. sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Entertainment Weekly, internet sitesinde diziyle ilgili ilk gelişmeleri duyurdu.

İlk sezonuyla 8 dalda Emmy ödülü kazanan ve ”En İyi Drama Dizisi” dalında da Altın Küre’yi kucaklayan dizinin yaratıcısı Bruce Miller, bu başarının kendilerini biraz da ürküttüğünü söyledi. Miller, ”2. sezonun önündeki en büyük engel aslında 1. sezonumuz. Bir bakıma kendi kendimizin gözünü korkutuyoruz” dedi.

Bununla beraber bütün vakitlerini bu handikap üzerinde harcayamayacaklarını da dile getiren Miller, ”Bunun yerine iyi bir hikaye anlatmak için çabaladık” sözleriyle 2. sezon için de iddialarını vurguladı.

The Handmaids Tale

Margaret Atwood’un aynı adlı 1985 tarihli romanından televizyona aktarılan dizinin ilk sezonu merak uyandıran gelişmelerle bitmişti. Miller, 2. sezon için de ünlü yazarla beraber bu gelişmeleri nasıl ileriye taşıyacaklarını konuştuklarını aktararak, sezonun vurucu sahnelerinden birinin de Gilead’de düzenlenen bir odalığın cenazesi olduğunu belirtti.

Bu sahnedeki kostümlerin de çarpıcı olduğunu dile getiren Bruce Miller, Kanada’daki hava şartları sayesinde bu sahnede gerçekten kar yağışı olmasının kendilerini sevindirdiğini söyledi.

The Handmaid's Tale

”Bu sahneler çok güzel ve aynı zamanda da çok korkunç bir ortamda geçiyor. Aslında bu zıtlık da bizi mutlu ediyor” diyen Miller, başrol oyuncusu Elisabeth Moss’un yeni sezonda çok daha çarpıcı sahnelerinin bulunduğunu da sözlerine ekledi.

The Handmaid’s Tale dizisinin 2. sezonu Nisan 2018’de ekrana gelecek.

The Handmaid's Tale

Yorum Yapılmamış: "The Handmaid's Tale: 2. sezon kanlı geliyor"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

    ""